Anita Werner z Mariuszem Walterem

i

Autor: Instagram Anita Werner z Mariuszem Walterem

Żałoba w TVN

Anita Werner przerwała milczenie po śmierci Waltera: Był czarodziejem naszych żyć

2022-12-14 12:30

Zmarłego wczoraj Mariusza Waltera (+85 l.) żegnają przede wszystkim jego pracownicy. Niemal wszyscy dziennikarze piszą, że był wizjonerem i dzięki niemu zrobili karierę. Współtwórcę telewizji TVN wspomnieli już m.in. Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Tomasz Lis, Kinga Rusin, Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, czy Krzysztof Ibisz. Teraz zrobiła to także Anita Werner.

We wtorek wieczorem media obiegła wieść o śmierci Mariusza Waltera, byłego dziennikarza TVP, który zyskał sławę dzięki założonej przez siebie telewizji TVN. W mediach społecznościowych od razu zaroiło się od komentarzy znanych dziennikarzy i prezenterów, którzy pożegnali swojego byłego szefa. Nie od razu zrobiła to Anita Werner. Prezenterka "Faktów" umieściła osobisty wpis dopiero następnego dnia. Pokazała wspólne zdjęcie z Mariuszem Walterem.

Monika Olejnik płacze po Walterze: Żegnaj Mariuszu kochany!

Anita Werner żegna Mariusza Waltera. Wzruszający wpis

- Rok temu, przed Świętami Bożego Narodzenia, tak sobie właśnie siedzieliśmy i rozmawialiśmy. Wczoraj wyszłam ze studia przed północą. Przez kilka godzin wspominaliśmy Prezesa Mariusza Waltera na antenie #tvn24 Dziś chciałabym napisać kilka słów. Prezes Mariusz Walter nie tylko zmienił rynek telewizyjny w Polsce. Nie tylko zmienił życie milionów Polaków, ale zmienił też nasze życia w TVN, moje zmienił. Uwierzył we mnie na starcie, a później, i wymagał, i wspierał. Doglądał. Monitorował. Dzwonił i zwracał uwagę. Albo dzwonił i chwalił. I zawsze pytał co u mnie. Nie co u mnie w programie. Tylko co u mnie w domu, w życiu, w rodzinie. Słuchał. Dawał uwagę. Poświęcał swój czas na człowieka. Takiego jak ja, takiego jak moje koleżanki, jak moi koledzy. Pokazywał jak osiągać cele, jak odważnie marzyć i jak robić to z niezwykłą kulturą osobistą. Realizując swoje marzenie o stworzeniu telewizji TVN i TVN24 zabrał nas wszystkich, całą drużynę TVN, w piękną podróż, która trwa do dziś. Był wizjonerem, pionierem i czarodziejem telewizji, czarodziejem naszych żyć. Takiego człowieka nie da się zastąpić. Drogi Prezesie, dziękuję za wszystko - napisała Anita Werner na Instagramie.

Gwiazdy TVN żegnają Mariusza Waltera. Te słowa łamią serce! "Stworzyłeś więcej niż telewizję"

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 1
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Prezenterki TVN kontra prezenterki TVP
Sonda
Wolisz oglądać TVP czy TVN?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany