Monik Olejnik

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA

Ta śmierć wstrząsnęła gwiazdą TVN

Monika Olejnik płacze po Walterze: Żegnaj Mariuszu kochany!

2022-12-14 9:56

Monika Olejnik od lat jest związana ze stacją TVN, której współtwórcą był Mariusz Walter. Właśnie we wtorek (13 grudnia) wieczorem media obiegła smutna wiadomość o śmierci Waltera, który zmarł w wieku 85 lat. Monika Olejnik czym prędzej pospieszyła ze wspomnieniami. Jej słowa wyciskają łzy!

Monika Olejnik żegna Mariusza Waltera:  Żegnaj Mariuszu kochany!

Monika Olejnik od dawna jest związana ze stacją TVN, gdzie aktualnie prowadzi m.in. "Kropkę nad i", czyli znany program publicystyczny. Nic dziwnego, że wiadomość o śmierci Mariusza Waltera, poruszyła dziennikarkę. Olejnik umieściła na Instagramie wzruszające wspomnienie dotyczące jednego z założycieli TVN. Zaczęła swój wpis od słów, które mówiąc wprost, wyciskają łzy: - Żegnaj Mariuszu kochany! Stworzyłeś więcej niż telewizję, współtworzyłeś demokracje! - zaczęła wskazują na dziejowe znaczenie powstania przed laty stacji. Dziennikarka przypomniał też, jak wyglądały jej pierwsze dni w TVN, a było to 25 lat temu: - Nigdy nie zapomnę 1997 roku - dzięki Tobie od pierwszego dnia mojej pracy w TVN, wierzyliśmy, że możemy zdobywać świat, pracując w wolnych mediach. Ambitną, ciężką i odpowiedzialną pracą realizowaliśmy marzenia. Zawsze tęskniłeś za swoim ukochanym Lwowem. Teraz, my tęsknimy za Tobą…Dzisiaj patrzysz na nas z Jankiem Wejchertem - napisała Monika Olejnik. 

Wiadomość o śmierci Mariusza Waltera wstrząsnęła światem polskich mediów, a szczególnie dotknęła wszystkich tych, którzy związani są z TVN. Wśród takich osób znalazł się także Szymon Hołownia, dziś szef Polski 2050 uprawiający politykę, a przez wiele lat dziennikarz, prezenter i właśnie osoba, która występowała w TVN i doskonale znała Mariusza Waltera. Hołownia pożegnał Waltera i wspomniał swoje ostatnie z nim spotkanie. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Szymon Hołownia wspomina ostatnie spotkanie z Walterem: Pan Mariusz, bardzo ciężko już chory...

NIŻEJ ZNAJDZIECIE BOGATĄ GALERIĘ ZDJĘĆ MARIUSZA WALTERA

Mariusz Walter nie zyje. Twórca TVN miał 85 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany