ROK PODWYŻSZONEGO RYZYKA?

Astrolog Piotr Piotrowski u Jaruzelskiej o tym, co nas czeka w 2023! To nie brzmi pomyślnie [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]

2022-12-27 9:43

Rok 2022 powoli dobiega końca i wszyscy z ciekawością wypatrują 2023. Co nam przyniesie nowy rok? Znany astrolog Piotr Piotrowski był gościem nowego odcinka "Gwiazdozbioru Jaruzelskiej" i zabrał głos na temat tego, jaki będzie przyszył rok. Astrolog nie ma wątpliwości, że 2023 będzie rokiem podwyższonego ryzyka!

Astrolog przewiduje, jaki będzie 2023 rok: To jest rok Marsa, planety wojny, konfliktu

Astrolog Piotr Piotrowski był gościem nowego odcinka "Gwiazdozbioru Jaruzelskiej", w którym opowiadał o tym, co może czekać Polaków w nowym roku 2023. Zdaniem astrologa, kolejny rok sprawi, że będziemy w stanie gotowości do działania, podwyższonego alertu. Co to dokładnie znaczy? Piotrowski wyjaśnił, że 2023: - To jest rok Marsa, planety wojny, konfliktu, antagonizmów, agresji i złości, ale też działania, waleczności. Takiego bycia w stanie podwyższonego alertu i walki o siebie. Będziemy w pogotowi i stanie "podwyższonego ryzyka" - ocenił. 

Jak dodał, mijający właśnie rok miał być zupełnie inny, tak wynikało z gwiazd: - To ciekawe, że 2022 był rokiem Jowisza pełen obfitości i szczęścia, być może uniknęliśmy najgorszego... Jak nastawał rok Jowisza wydawało się, że skończy się pandemia i, że najgorsze za nami, w sensie lockdownów, co było depresyjne i nieznośnie, a Jowisz przyniósł ulgę. No ale to się skończyło i coś innego idę zaczęło. Rok Marsa to kontynuacja wojennych nastrojów - przyznał astrolog.

Wyczytał w gwiazdach, co nas czeka w nowym roku: Ten czas będzie bojowy

Piotrowski ocenił, iż trudno wyrokować, czy wojna się skończy w 2023 roku czy nie, ale rok 1939 i 1981 to były także lata Marsa, bo to powtarzalne, co siedem lat: - Ten czas będzie bojowy - podsumował znawca astrologii. 

ROK PODWYŻSZONEGO RYZYKA? Astrolog Piotr Piotrowski u Jaruzelskiej o tym, CO NAS CZEKA w 2023 | Gwiazdozbiór Jaruzelskiej

Kim jest Piotr Piotrowski?

Dr Piotr Piotrowski to astrolog (ur. 1972 w Bydgoszczy). W 2000 roku ukończyłem filozofię na UMK w Toruniu. W 2005 roku uzyskałem stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie filozofii na podstawie rozprawy Jung, Eliade i symbolizm kosmiczny.

QUIZ. Najsłynniejsze cytaty polityków. Wiesz, kto to powiedział? My podajemy cytat, ty zgadujesz nazwisko

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Kto to powiedział? "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy".
Nasi Partnerzy polecają