Śmiszek i Biedroń

i

Autor: Piotr Molecki / East News Śmiszek i Biedroń

TYLKO U NAS

Biedroń zabrał głos na temat kolorowego ślubu. Po nim balował ze Śmiszkiem na weselu! ZDJĘCIA

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek pochwalili się w Internecie zdjęciami ze ślubu i wesela. Obaj byli zaproszeni na uroczystość do swoich znajomych. Był to ślub symboliczny, a miłość ślubowała sobie para jednopłciowa. Bieroń miał w czasie ślubu ważną funkcję, bo był mistrzem ceremonii. Tylko nam wyznał, co czuł, gdy znajomi ślubowali sobie wierność i miłość przed jego obliczem.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek po ślubie znajomych bawili się na weselu

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek ostatnio mieli powód do radości. Panowie w piątek brali udział w pięknym wydarzeniu, czyli ślubie i weselu swoich znajomych. Uroczystość i impreza odbyły się w piątek 5 sierpnia w bardzo ładnym miejscu, bo w ogrodzie pałacu. Śmiszek i Biedroń byli podekscytowani uroczystością, ponieważ europoseł Biedroń miał bardzo ważną rolę, a wręcz kluczową! Jak osoba z doświadczeniem w udzielaniu ślubów, tym razem wcielił się w postać mistrza ceremonii symbolicznego ślubu. To właśnie on ogłaszał parę małżeństwem. Co prawda było to symboliczne złożenie przysięgi w wykonaniu panów młodych, ale i tak wszyscy zgromadzeni czuli powagę chwili.

NIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK WYGLĄDAŁ KOLOROWY ŚLUB I ROBERT BIEDROŃ W ROLI MISTRZA ŚLUBNEJ CEREMONII: 

Biedroń zabrał głos na temat kolorowego ślubu: To dla mnie zaszczyt!

W rozmowie z "Super Expressem" Biedroń powiedział, co czuł, gdy został poproszony na ceremoniarza ślubu: - To dla mnie zaszczyt, bo potwierdzam ślub, którzy panowie zawrzą poza Polską - przyznał. Jak dodał od razu przyszły mu na myśl lata, gdy był prezydentem Słupska, czyli w okresie 2014-2018 i wtedy jako urzędnik państwowy mógł udzielać ślubów: - Przypomniał mi się Słupsk. Gdy byłem prezydentem udzieliłem setek heteroślubów. A teraz pierwszy homo. Zaszczyt! - powiedział nam z dumą. Jak wiadomo, oprócz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego także prezydent miasta może udzielać ślubów. 

Tęczowy tort z kwiatami na weselu znajomych Śmiszka i Biedronia

Zorganizowany przez znajomych Biedronia i Śmiszka ślub był wspaniały! Było kolorowo, pięknie i elegancko. Ślub i wesele zorganizowana w ogrodzie, wszędzie było mnóstwo kwiatów i dekoracji z kolorowych traw. Była nawet wanna, w której goście weselni mogli robić sobie zabawne zdjęcia, a namiot do zabawy i tańców został ustrojony w światełka, co dodawało uroku. Tort ślubny był wegański i tęczowy, a panowie młodzi swój pierwszy taniec zatańczyli do wolnego utworu wśród kłębów specjalnego dymu. 

Express Biedrzyckiej: Krzysztof Śmiszek nie gryzł się w język: Rząd sprzedaje ściemę
Nasi Partnerzy polecają