MAMY ZDJĘCIA

Biedroń i Śmiszek pokazali zdjęcia ze ślubu i wesela! Kolorowa uroczystość

2022-08-07 16:46

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek pokazali zdjęcia ze ślubu i wesela. Panowie byli gośćmi na symbolicznym ślubie swoich znajomych, pary jednopłciowej. Obaj politycy doskonale się bawili, a Robert Biedroń miał w czasie uroczystości bardzo ważną rolę: był mistrzem ceremonii symbolicznego ślubu. Zdjęcia z uroczystości robią wrażenie! Zobaczycie je w naszej galerii.

Robert Biedroń udzielił ślubu swoim znajomym kolegom

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek w miniony piątek (5 sierpnia) brali udział w przepięknym wydarzeniu: ślubie i weselu. Wierność i miłość obiecywali sobie znajomi polityków, dwaj panowie. Chociaż ślub był symboliczny, to przygotowany z profesjonalizmem i należytą starannością. Robert Biedroń i jego partner Krzysztof Śmiszek nie tylko byli ślubnymi gośćmi. Otóż znajoma para, która brała ślub poprosiła europosła Biedronia, by to właśnie on dokonał symbolicznego połączenia małżeństwa i udzielił ślubu jako mistrz ceremonii ślubnej. Trzeba przyznać, że wybrali znakomicie, bo Biedroń ma prawdziwe doświadczenie w tego typu uroczystościach. Gdy Biedroń był prezydentem Słupska w latach 2014-2018, to na mocy prawa udzielał ślubów cywilnych. Zazwyczaj ślubów udziela kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w danej miejscowości, ale prezydent lub burmistrz miasta także z mocy przepisów jest upoważniony do ich udzielania. Można powiedzieć, że Biedroń jako doświadczony doskonale odnalazł się na symbolicznym ślubie znajomych. 

CZYTAJ TEŻ: Biedroń zabrał głos na temat kolorowego ślubu. Po nim balował ze Śmiszkiem NA WESELU!

ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI PONIŻEJ. ZOBACZCIE, JAK WYGLĄDALI PANOWIE MŁODZI I JAK SYMBOLICZNA WYGLĄDAŁA UROCZYSTOŚĆ:

Śmiszek i Biedroń pochwalili się zdjęciami ze ślubu i wesela

Zdjęciami z uroczystości poseł Śmiszek i europoseł Biedroń pochwalili się w sieci. Śmiszek musiał być bardzo dumny z roli, która w czasie uroczystości przypadła jego partnerowi. Biedroń prezentował się bardzo elegancko jako celebrant ślubny. Ślub i wesele odbyły się w pięknym miejscu w ogrodzie jednego z pałaców, impreza wyglądała jak z bajki! Wszędzie kwiaty i ozdoby w kolorze przewodnim: fiolecie i różu. Nawet druhny pary młodej miały suknie w odcieniach różu i fioletu. Zdjęcia jak na dłoni pokazują, że było bardzo elegancko i gustownie: kolorowo i błyszcząco, ale ze smakiem. Menu weselne z pewnością uradowało podniebienia gości: serwowano kaczkę, pieczone jabłko z żurawiną i babką ziemniaczaną. 

Sonda
Ślub cywilny czy kościelny - który jest dla ciebie ważniejszy?
Robert Biedroń u fryzjera.