Daniel Nawrocki właśnie poinformował, że rozpoczyna karierę w Telewizji wPolsce24, gdzie poprowadzi swój autorski program - "Nawrocki w Polsce". Format ma skupiać się na podróżach po Polsce i rozmowach z różnorodnymi osobami.
Syn prezydenta elekta zapowiada, że program będzie miał charakter podróżniczy i skupi się na spotkaniach z ludźmi w ich naturalnym środowisku.
W sieci pojawiła się także zapowiedź premiery "Nawrocki w Poslce". Widać na nim Daniela Nawrockiego, który ubrany w beżową koszulę idzie po plaży i krótko opowiada, czego widzowie mogą się spodziewać.
- Witam serdecznie w moim pierwszym programie. Będziemy jeździć po Polsce, spotykać się z ciekawymi ludźmi w ich środowisku. Dzisiaj Władysławowo i gwarantuję, będzie wesoło - opowiadał w zapowiedzi programu.
Premierowy odcinek programu zostanie wyemitowany z Władysławowa. Jak poinformowała Telewizja wPolsce24 na swoim profilu na Instagramie, pierwszym gościem Daniela Nawrockiego będzie Filip Chajzer. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu panowie spotkali się właśnie w tej miejscowości. Dodali wspólne zdjęcie spod food tracka dziennikarza, a dodatkowo syn Karola Nawrockiego zajadał jego kebab. Już wtedy zapowiadali, że spotkanie nie dotyczy jedynie pysznego jedzenia. Jak się okazuje, już wtedy współpracowali przy premierowym odcinku nowego programu.
Wielki sukces Daniela Nawrockiego
Z pewnością Daniel Nawrocki może mówić o sukcesie. W końcu jest jeszcze bardzo młody, a już doczekał się autorskiego programu! Nic zresztą dziwnego. Już krótka zapowiedź pokazuje, że przed kamerą czuje się swobodnie, a w czasie kampanii wyborczej miał okazję rozmawiać z wieloma ludźmi. Być może właśnie wtedy postanowił, że chce obrać właśnie taką karierę - opartą na kontakcie z interesującymi osobami. Rodzice na pewno pękają z dumy!
W naszej galerii zobaczysz Daniela Nawrockiego z partnerką: