Kasia Tusk, Donald Tusk

i

Autor: Marcin Gadomski Kasia Tusk, Donald Tusk

Nie wytrzymała

Córka Donalda Tuska odniosła się do „lex Tusk”. Przykre

2023-05-30 10:19

Kasia Tusk, córka lidera PO Donalda Tuska, bardzo dba o to, by na swoich mediach społecznościowych nie zamieszczać zbyt wielu prywatnych informacji. Zazwyczaj pokazuje jedynie swoje pomysły na eleganckie stylizacje czy wystrój domu. Tym razem zrobiła wyjątek, gdy prezydent podpisał tak zwaną ustawę „lex Tusk”.

Kasia Tusk nie lubi mówić o swoich prywatnych sprawach publicznie. Szczególna uwagę przykłada, by nie pokazać na żadnym ze zdjęć czy filmików twarzy córeczek czy męża. Nic dziwnego – zależy jej przede wszystkim na promowaniu stylu. Nie wytrzymała jednak, gdy okazało się, że prezydent Andrzej Duda podpisał się pod ustawą o powołaniu komisji do badania rosyjskich wpływów, zwaną potocznie „lex Tusk”. Napisała kilka przykrych słów, które pokazują, że czuje się dotknięta decyzją głowy państwa.

- Wiem, że niewiele z Was zagląda tutaj po to, aby czytać o cudzych problemach. A ja szukam wsparcia wśród najbliższych, a nie w internecie. Dziś jednak tak wiele z Was dodało mi tu sił, że ciężko to przemilczeć. No i wyszłam z założenia, że żadne to uzewnętrznianie się, skoro trąbią o tym media od rana. Gdy ma się wrażenie, ze cały aparat państwa myśli tylko o tym, jak zniszczyć ukochaną ci osobę, docenia się każde życzliwe słowo – napisała Kasia Tusk na Instastory.

Jak przyznała, cała sytuacja bardzo ją martwi, jednak stara się nie poddawać negatywnym myślom i wspólnie z bliskimi skupia się na praktycznych wyzwaniach, które nieco pomagają oderwać myśli od przykrego dla niej tematu.

- Bardzo chciałabym usiąść w kącie i się trochę pomartwić, ale na szczęście lista zadań na dziś jeszcze nieskończona – stwierdziła.

Jak widać sytuacja ma ogromny wpływ nie tylko na samego Donalda Tuska czy oburzonych polityków, ale także na rodzinę lidera PO. Na pewno myślą podobnie, co Kasia Tusk.

Co wiesz o Donaldzie Tusku. Pytanie numer 7 tylko dla wielkich znawców życia polityka!

Pytanie 1 z 15
Gdzie urodził się Donald Tusk?
P. PONCYLJUSZ: KOMISJA MOŻE ZOSTANIE ZA NASZYCH RZĄDÓW