Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Pola Lis

i

Autor: Instagram Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Pola Lis

OSTRO

Córka Tomasza Lisa, Pola Lis, nie wytrzymała! Stanęła w obronie ojca

2022-10-04 6:35

Pola Lis to starsza z córek byłych małżonków: Kingi Rusin i Tomasza Lis. Dziewczyna, podobnie jak rodzice, wybrała ścieżkę zawodową, jaką jest dziennikarstwo. Niestety, czasem musi się mierzyć z hejtem w Internecie i to takim skierowanym w stronę rodziców. Ostatnio Pola Lis już nie wytrzymała. Odpowiedziała na zaczepki kierowane pod adresem ojca.

Córka Tomasza Lisa, Pola Lis, już nie mogła dłużej wytrzymać. Odpowiedziała na hejt

Pola Lis poszła w ślady rodziców, czyli Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Od dłuższego czasu pracuje w "Przeglądzie sportowym", a szczególnie bliski jest jej tenis. Młoda Lis bardzo interesuje się tą dyscypliną sportu  i porusza ją wszystko, co z nią związane. Ostatnio Pola Lis postanowiła skomentować zakończeniu kariery sportowej przez jednego z najbardziej utytułowanych tenisistów, czyli Szwajcara, Rogera Federera. Na Twitterze podała dalej jego wpis z pożegnaniem, a od siebie dodała krótki komentarz: - Roger Federer kończy karierę… będzie go brakować, choć jak pokazał US Open, tenis jest w dobrych rękach. 🎾 z wielkiej 3 zostaje wielka 2… - napisała  młoda dziennikarka. Nie musiała jednak długo czekać na okrutny hejt skierowany w jej ojca, Tomasza Lisa. Jeden z internautów dodał paskudnie brzmiące słowa, jako komentarz do wpisu Poli: - Niedługo twój stary nieuku je***. Pola nie wytrzymała! Najpierw odpisała na zaczepkę: - Hamuj piętą kolego. Internet nie jest miejscem na twoje prymitywne wypociny i obrażanie ludzi. Nie jesteś anonimowy, nawet jak na zdjęciu profilowym masz ustawionego muchomora. Taka przypominajka dla wszystkich „odważnych” troli internetowych - odpowiedziała na Twitterze. Po czym pokazała tę wymianę zdań także na Instagramie z komentarzem: - Zazwyczaj olewam tego typu komentarze, ale ponieważ ostatnio ludziom się coraz bardziej odkleja i myślą, że są anonimowi w internecie, to pragnę przypomnieć, że jednak nie są. Krzysztof ze zdjęciem profilowym muchomora jest zwykłym prymitywnym trollem, ale takie teksty mogą komuś zrobić krzywdę. Bądźmy dla siebie dobrzy. W życiu, ale też w internecie. Warto - napisała.

Pola Lis poszła w ślady rodziców. Internet aż zawrzał!

To nie pierwszy raz, gdy Pola Lis musi mierzyć się ze złośliwymi komentarzami w sieci. Gdy tylko pojawiła się wieść, że dziewczyna zadebiutowała na łamach prasy jako dziennikarka, z miejsca powstały komentarze sugerujące, że pracę ma dzięki słynnemu tacie. Nie zwrócono uwagi, że Lis może po prostu mieć smykałkę do zawodu, który uprawiają też jej rodzice.

Pola Lis odpowiedziała na zaczepki pod adresem ojca

i

Autor: SE
Sonda
Czy Tomasz Lis powinien wejść do wielkiej polityki?
Piątkowska: Rachunki za prąd mogą być większe niż czynsz za mieszkanie [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają