NAGŁA ZACZEPKA

Donald Tusk poszedł po kawę i został zaczepiony! Szok, czego od niego chcieli! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-08-06 4:45

Donald Tusk często przechadza się ulicami Sopotu, w którym mieszka. Jak na byłego premiera przystało, Tusk lubi być blisko ludzi i gdy wychodzi po drobne zakupy, nie ukrywa się np. za ciemnymi okularami. To sprawia, że łatwo go poznać. Gdy ostatnio Tusk wyszedł po kawę na wynos, nie spodziewał się, że zostanie zaczepiony!

Donald Tusk rozmawia z Polakami 

Donald Tusk w polityce jest od dawna. Przez ładnych kilka lat był też polskim premierem. Potem zaczął karierę na arenie europejskiej i był Przewodniczącym Rady Europejskiej. Jednak, gdy jego kadencja minęła postanowił wrócić do Polski i znów zacząć działać w krajowej polityce. Został po raz kolejny szefem Platformy Obywatelskiej, a to sprawiło, że częściej można go zobaczyć w mediach i jest o nim głośno. Zresztą ostatnie tygodnie Tusk ma bardzo zajęte. Chociaż do wyborów parlamentarnych jest jeszcze wiele czasu, politycy głównych partii już zaczęli kampanię wyborczą. Także Donald Tusk jeździ po Polsce i spotyka się z wyborcami, z którymi rozmawia na najbardziej nurtujące tematy. Wtedy lider PO odpowiada na wszelkie nurtujące Polaków pytania. Czasem jednak ludzie zaczepiają Donalda Tuska nawet, gdy idzie zupełnie prywatnie po kawę na wynos!

CZYTAJ TEŻ: Tusk zaczepiony pod sklepem! Na wszystko patrzyły wnuki. Szok, czego od niego chcieli! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Donald Tusk zaczepiony, gdy szedł z kawą na wynos!

Tak było ostatnio. Donald Tusk wybrał się kawiarni w pobliżu swego domu. Nie zamierzał jednak przesiadywać w lokalu, a zamówił dwie kawy na wynos, być może dla kogoś kto na niego czekał. Gdy Tusk szedł spokojnie sopocką ulicą z dwoma kubkami kawy w ręku, nagle został zaczepiony przez kobietę, ale nie tylko!

Co ta od niego chciała? Co ludzie chcieli od Tuska? Wielu może być zaskoczonych. A, o co chodziło zobaczycie na zdjęciach w naszej galerii. Sprawdźcie, koniecznie kliknijcie w zdjęcie niżej: 

Kaczyński i Tusk na PLAŻY. WŚCIEKLI Polacy nie WYTRZYMALI!| Komentery
Sonda
Jak oceniasz działalność Donalda Tuska?