Robi się gorąco

Namiętna dziennikarka TVN całuje się z kobietą! Wyznała, że jest lesbijką. Zdjęcia rozpalają zmysły

2023-03-06 12:30

Coming out w Polsce - mimo że już chyba każdy zna jakieś osoby LGBT - ciągle wzbudza spore zainteresowanie. Nie inaczej było w przypadku dziennikarki TVN Marty Warchoł. Prawie dwa lata temu ujawniła ona, że jest lesbijką będącą w związku z koleżanką z pracy - Iwoną Widomską. Ich relacja jest bardzo poważna - panie są już zaręczone i w mediach społecznościowych często wrzucają wspólne romantyczne fotki. Ostatnie zdjęcia Marty Warchoł z partnerką rozpalają zmysły.

Najpierw coming out, potem zaręczyny

Marta Warchoł zdecydowała się na coming out w czerwcu 2021 roku. Dziennikarka TVN już wtedy była w długoletnim związku z Iwoną Widomską. Rok później panie już mogły przedstawiać się jako narzeczone. Kobiety czekają teraz na to, aż w Polsce będą możliwe małżeństwa osób tej samej płci. - 7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa - napisała po oświadczynach podekscytowana Marta Warchoł. Gratulacjom nie było końca, bo widać, że panie są dla siebie stworzone. Udowadniają to, publikując zdjęcia w sieci. Ostatnio dziennikarka TVN wrzuciła trzy fotki, z których bije prawdziwa namiętność!

Gorące zdjęcia party LGBT z TVN - Marta Warchoł i Iwona Widomska

Ze zdjęć bije namiętność! Na pierwszej fotce zamieszonej na Instagramie widać całujące się w wodzie partnerki. "Nasz raj" - napisała krótko Marta Warchoł. Kolejne zdjęcie pary LGBT jest chyba jeszcze odważniejsze. Widzimy na nim leżącą Iwonę Widomską, która trzyma głowę na kolanach pochylonej partnerki, jednocześnie całując ją w usta. - Podobno dziś dzień pozdrawiania blondynek! Mam to szczęście, że swoją blondynkę mogę pozdrawiać i całować na co dzień, bo każda brunetka zasługuje na swoją blondynkę - stwierdziła szczęśliwa dziennikarka TVN. Ciekawa jest też trzecia fotka. Tym razem z siłowni. Oj, gorąco się robi od samego patrzenia. Zobaczcie sami. 

W naszej galerii prezentujemy gorące fotki pary dziennikarek z TVN

Politycy od Kuchni - Robert Biedroń
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki