TYLKO U NAS

Ekspert ocenił najnowszą stylizację Danuty Wałęsy. Zwrócił uwagę na jedno

2023-02-10 8:00

Danuta Wałęsa kilka dni temu była bohaterką dnia. Żona Lecha Wałęsy odebrała oficjalnie tytuł Honorowej Obywatelki Miasta Gdańska. Wielka uroczystość odbyła się w Dworze Artusa. Danuta Wałęsa na tę dostojną okazję wybrała dość skromną, ale elegancką kreację. "Super Express poprosił eksperta od mody, Daniela Jacoba Dalego , by ocenił stylizację byłej prezydentowej - tę z uroczystości. Projektant pokusił się też o ocenę stylu byłej pierwszej damy.

Znany projektant o stylizacji Danuty Wałęsy. Nie gryzł się w język!

Danuta Wałęsa została wyróżniona tytułem Honorowej Obywatelki Miasta Gdańska. W ostatni poniedziałek (6 lutego) odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta. Żona Lecha Wałęsy była główną gwiazdą spotkania. Na uroczystości wystąpiła w eleganckiej kreacji: czarnej połyskującej sukience za kolano z fantazyjnym kołnierzem w kolorze fioletowym. Całość ozdobiła delikatną biżuterią. O ocenę stylizacji Danuty Wałęsy poprosiliśmy znawcę mody, projektanta i stylistę Daniela Jacoba Dalego. Ekspert zwrócił uwagę przede wszystkim na jedno, czyli na sznur pereł na szyi byłej pierwszej damy: - Perły od wieków na całym świecie to symbol siły oraz wielkiej klasy. Dodają kobiecości i entuzjazmu oraz są idealna inwestycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na taki dodatek w sowiej garderobie stawia właśnie Danuta Wałęsa, żona byłego prezydenta Polski. Pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej stawia na klasyczny styl elegancji, ale bez nadmiernej przesady, ubiera się po prostu godnie do każdej okazji - przyznał projektant.

Specjalista ocenił styl Danuty Wałęsy. Celne uwagi

Projektant pokusił się też o ocenę stylu Danuty Wałęsy. Zapytany o styl byłej pierwszej damy dodał, że na przestrzeni lat Danuta Wałęsa zaprezentowała się wielokrotnie z dużym wdziękiem i gustem. - Kapelusze, długie płaszcze, chusty, suknie w kwiaty ,rozmaite bluzki i koszule z żabotami. Lista jest bardzo długa, ale co charakteryzuje przede wszystkim styl Danuty Wałęsy, to zdecydowanie lekkość i duża urokliwość wszystkich jej stylizacji. Nosi je zawsze z wielka klasa i na swojego rodzaju wyjątkowością - podkreśla w rozmowie z nami Dali.

Zauważa też, że w stylizacjach Danuty Wałęsy próżno szukać przesady czy za bardzo odsłoniętego ciała, a jej stroje są zawsze wyważone: - Żona Lecha na przestrzeni lat zgromadziła pokaźną kolekcje swoich strojów, które są ponadczasowe i idealnie pasują na wiele okazji.

CZYTAJ: Nieznane fakty ze ślubu Lecha Wałęsy i Danuty Wałęsy! Po latach wydało się, że panna młoda miała na sobie noszoną sukienkę

Politycy od Kuchni - Joanna Senyszyn o sprawach politycznych

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki