Agata Duda

i

Autor: ART SERVICE Agata Duda

TYLKO U NAS

Ekspert spojrzał na nową sukienkę Agaty Dudy. Nie ma wątpliwości. Stanowcze słowa

2023-06-01 12:47

Agata Duda jest niezwykle zajęta. Jako pierwsza dama działa na wielu polach, odwiedza szkoły, przyjmuje gości w Pałacu Prezydenckim. Często też spotyka się z osobami starszymi. Ostatnio Agata Duda zaprosiła do siebie przedstawicieli klubu seniora z Ciechocinka. Przy okazji zaprezentowała się w niespotykanej do tej pory stylizacji. Zapytaliśmy o nią eksperta, Daniela Jacoba Daliego.

Agata Duda zaprosiła seniorów do Pałacu Prezydenckiego

Agata Duda gościła seniorów z Klubu Senior+ „Niezapominajka” z Ciechocinka. To wyjątkowe miejsce dla osób starszych, bo klub jest po to, by przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych, aktywizować ich i proponować takie formy spędzenia czasu, by seniorzy czuli się jak najlepiej. Jak czytamy na stronie prezydent.pl: - Seniorzy chętnie angażują się w działania międzypokoleniowe, podejmują aktywności kulturalne i artystyczne. Podczas dzisiejszego spotkania seniorów z Małżonką Prezydenta grupa „Scena Marzeń” zaprezentowała swoją twórczość skomponowaną w większości przez seniorów i instruktorów Klubu.

Ekspert od mody skomentował najnowszą suknię pierwszej damy. Konkretna ocena

Z okazji odwiedzin gości z Ciechocinka, Agata Duda postawiła na bardzo wyjątkową stylizację. O ocenę zapytaliśmy eksperta, projektanta Daniela Jacoba Daliego, który na modzie zna się jak nikt!

- Agata Duda poczuła wiosenną aurę i na spotkanie z członkami klubu seniora „Niezapominajka” założyła niebieska sukienkę właśnie w motyw kwiatowy. Wzór zielono-czerwonych kwiatów na niebieskiej sukni zachwycił wszystkich seniorów, którzy z uśmiechem pozowali do zdjęć z pierwszą damą. Dół sukienki był plisowany, a góra gładka. Oczywiście całość stylizacji Agata Duda dopełniła czerwonym paskiem i szpilkami w tym samym kolorze. Z dnia na dzień żona prezydenta zaskakuje fanów mody i stylu bardzo pozywanie, a jej stylizacje nadają jej świeżości i zdecydowanie odejmują lat! - przyznaje w rozmowie z nami projektant. 

Politycy od kuchni, Beata Kempa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany