WOW

Ile wzrostu naprawdę ma Agata Duda? Te zdjęcia obnażają prawdę o Pierwszej Damie! Będziecie zaskoczeni!

2023-11-20 23:07

Pierwsza dama Agata Duda przyzwyczaiła Polaków do tego, ze wygląda zjawiskowo niezależnie od sytuacji. Zawsze wybiera eleganckie stylizacje, które podkreśla butami na wysokim obcasie. Często towarzyszy swojemu mężowi, Andrzejowi Dudzie. Zwłaszcza w takich sytuacjach uwagę zwraca jej wzrost…

Agata Duda od lat zachwyca Polki swoim stylem i inspiruje w kwestiach mody. Pierwsza dama może się pochwalić doskonałym gustem. Dobrze wie, jak podkreślić swoją smukłą sylwetkę – zwiewne sukienki i marynarki podkreślające talie to jej znaki rozpoznawcze. Niemal każdą stylizację podkreśla eleganckimi dodatkami, jak subtelna biżuteria czy buty na obcasie.

Dzięki tym drugim wydaje się, że ma nogi do samego nieba! Doskonale podkreślają szczupłe kostki, a do tego wymuszą na swój sposób ładną postawę. Sama żona prezydenta czuje się na butach na obcasie jak ryba w wodzie – zawsze idzie pewna siebie i nie patrzy pod nogi nawet na nierównej powierzchni. Jest prawdziwą mistrzynią chodzenia w szpilkach!

Na zdjęciach, na których uwieczniono ją z mężem Andrzejem Dudą wygląda na bardzo wysoką kobietę. Nie raz można odnieść wrażenie, że jest niemal tego samego wzrostu, co prezydent RP. To zasługa szpilek czy faktycznie Agata Duda może się pochwalić wzrostem modelki?

Według informacji, jakie można znaleźć w sieci, pierwsza dama 1,79 m wzrostu. Andrzej Duda z kolei mierzy 1,82 m. Dzięki temu Agata Duda bez obaw może zakładać buty na obcasie! To dlatego zapewne na wielu fotografiach wydają się niemal równego wzrostu.

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Wieczorny Express - Przemysław Czarnek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany