Jarosław Jakimowicz

i

Autor: Niemiec/AKPA Jarosław Jakimowicz

Totalnie odlecial!

Jakimowicz zwrócił się do Oli Kwaśniewskiej! Nie wytrzymał

2022-09-23 7:38

Jarosław Jakimowicz bez wątpienia jest jednym z najbardziej barwnych dziennikarzy w Polsce, a jego akcje często wywołują lawinę komentarzy i wiele sprzecznych emocji. Tym razem gwiazda TVP zwróciła się wprost do Aleksandry Kwaśniewskiej. Chodzi o nowy sezon „Miasta Kobiet”.

Jarosław Jakimowicz często krytykuje stację TVN. Ostatnio wyśmiał nową współprowadzącą „Miasto Kobiet”, która w nowym sezonie pojawiła się u boku Aleksandry Kwaśniewskiej i Marzeny Rogalskiej - Ane Piżl. Jest ratowniczką medyczną i instruktorką ratownictwa medycznego, a na swoim profilu na Instagramie edukuje na temat różnorodności i równości. Sama zmieniła imię na neutralne płciowo, co najwyraźniej mocno zdenerwowało Jarosława Jakimowicza.  Dziennikarz postanowił wyśmiać Ane w mediach społecznościowych po tym, jak ujawniono ją jako nową współprowadzącą „Miasto Kobiet”.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ POZNAĆ HISTORIĘ MIŁOŚCI ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA

- Ta informacja zrobiła mi dzisiaj dzień. Jak ja się cieszę. Ta Pani dołączyła do prowadzących w programie 'Miasto Kobiet'. Ola, Marzena, marzenia się spełniają. Czy wy też się tak cieszycie? – napisał.

Sprawdź: Anita Werner wyznała, co usłyszała na początku pracy w TVN. Upokarzające

Jak widać Jarosław Jakimowicz nie wytrzymał i przy pierwszej okazji dał wyraz swoim poglądom na temat LGBTQ+. Wielokrotnie pokazał już, że nie toleruje wszelkiej odmienności, często w niewybredny sposób.

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Putin marzy o tym, by UE się rozpadła
Sonda
Oglądasz "Miasto Kobiet"?