Aleksandra Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska

i

Autor: WBF Ola Kwaśniewska opublikowała zdjęcie mamy sprzed lat

Mało kto by się spodziewał

Jolanta Kwaśniewska szczerze o swojej córce. Tak podsumowała Olę Kwaśniewską

2022-09-10 5:00

Była pierwsza dama Jolanta Kwaśniewska dla wielu Polaków wciąż jest wzorem do naśladowania. Przez lata była nie tylko ikoną stylu, ale także godną naśladowania żoną i matką. Co tak naprawdę żona Aleksandra Kwaśniewskiego myśli o swojej córce? Opisała ją w dobitnych słowach.

Jolanta Kwaśniewska ma tylko jedno dziecko – urodzoną w 1981 roku córkę Aleksandrę. Ola Kwaśniewska wychowywała się w Pałacu Prezydenckim, a jako dorosła kobieta związała się zawodowo z dziennikarstwem, choć wiele osób sądziło, ze pójdzie w ślady taty i zajmie się polityką. Córka pierwszej pary jest mężatką, a jej wybrankiem jest kompozytor Kuba Badach. Mogłoby się wydawać, ze cała rodzina Kwaśniewskich jest bardzo zgrana, co widać chociażby na wspólnych live streamach, które Ola Kwaśniewska prowadzi czasem z ojcem. Gdy przeprowadzała wywiad z Jolantą Kwaśniewską dla magazynu „Viva”, mama powiedziała, jak ją widzi.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK MIESZKA ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA

-. Masz witalność i ciekawość ludzi, jaką ja zawsze miałam. I takiego figla w oku. W naszej rodzinie wszyscy jesteśmy gadułami, ale umiemy słuchać. Poza tym wydaje nam się, że powinnyśmy bardziej żyć dla innych niż dla siebie. W moim przypadku zawsze to był dom i działalność charytatywna, a ty z takim samym oddaniem robisz to w stosunku do swoich przyjaciół. Mam nadzieję, że to jest coś, co wyniosłaś z domu. No i jesteś bzik. Ale to jest fajne – przyznała była pierwsza dama.

Sprawdź: Jolanta Kwaśniewska czy Ola Kwaśniewska: która ma lepszy styl? Projektant ocenia

Jak widać, Jolanta Kwaśniewska nie ma złudzeń: dobrze wie, ze jej córka jest zdecydowanie wolnym duchem, można powiedzieć „pozytywnie szalonym”. Aleksandra Kwaśniewska wyniosła z domu wiele dobrego, w tym umiejętność słuchania i trafnego komentowania ważnych tematów, o czym można się przekonać w „Mieście kobiet”, które ta współprowadziła na antenie TVN Style. Takiej relacji można im pozazdrościć!

Aleksander Kwaśniewski: Polska powinna być bardziej aktywna we wspieraniu Ukrainy
Sonda
Lubisz Jolantę Kwaśniewską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany