ZNANY PROJEKTANT OCENIA

Jesienne stylizacje Jolanty Kwaśniewskiej. Znawca mody bez hamulców!

2022-10-06 15:00

Jolanta Kwaśniewska od lat jest ulubioną pierwszą damą Polaków. To ją wybierają ludzie we wszystkich rankingach popularności. Kwaśniewska uchodzi też za ikonę mody i stylu. Jej najnowsze, jesienne stylizacje tylko to potwierdzają. Ocenia je uznany stylista Daniel Jacob Dali.

Kwaśniewska to ikona mody. Jej styl i fryzury od lat inspirują Polki

Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy została prezydentową w 1995 roku, gdy jej mąż Aleksander Kwaśniewski wygrał wybory prezydenckie. Kwaśniewska z miejsca zdobyła serca Polaków. Przyciągnęła ich do siebie swoim sposobem bycia, uśmiechem, chęcią pomagania innym, ale też podejściem do mody. Szybko zaczęła być postrzegana jako ikona mody i stylu, z której warto brać przykład, jeśli chodzi o fryzurę i stylizacje. Stąd tak popularne w latach 90. fryzury na Kwaśniewską oraz chętnie noszone przez Polki garsonki. Zresztą, gdy Kwaśniewska przestała być pierwszą damą, zaczęła na poważnie zajmować się modą i poradami dotyczącymi stylu życia. Wydała nawet kilka poradników na ten temat: "Lekcja stylu" (2009), "Lekcja stylu dla mężczyzn" (2010) i "Lekcja stylu dla par" (2011). Jak obecnie prezentuje się Jolanta Kwaśniewska? Czy nadal jest jedną z najlepiej ubranych Polek? Patrząc na jej najnowsze, jesienne stylizacje można stwierdzić jedno: Kwaśniewska zawsze prezentuje się genialnie! O opinię na temat stylizacji Jolanty Kwaśniewskiej zapytaliśmy eksperta. Daniel Jacob Dali nie ma wątpliwości: Kwaśniewska ma klasę, jak mało kto!

- Klasę się ma albo nie, a modnie czy stylowo zawsze każdy może się ubrać. Najlepszym przykładem jest Jolanta Kwaśniewska. Była pierwsza dama jest nie tylko jedną z najlepiej ubranych kobiet, ale zdecydowanie ze wszystkim pierwszych dam, to ona ma w sobie niespotykany powab klasy - ocenił. - Ostatnio mogliśmy podziwiać królową stylu po prostu w kolorowym sweterku, czarnych spodniach i żółtym sportowym obuwiu! Aż miło się patrzy i naprawdę można się zachwycić tak prostą stylizacją, a jednak to żółte obuwie sprawiło, że całość prezentowała się znakomicie. To samo tyczy się jej drugiej stylizacji, gdy założyła długą koszulę w kwiaty, białe spodnie przed kostki, a całość uzupełniała po raz kolejny tymi samymi butami w ostrym żółtym kolorze. I to nie tylko zasługa tak dobrze dobranego ubrania, ale również tej wrodzonej elegancji, klasy, jaką posiada sama w sobie Kwaśniewska.

Ekspert ocenia jesienne stylizacje Kwaśniewskiej 

Zdaniem projektanta i znawcy mody, Jolanta Kwaśniewska ma w sobie "to coś": - Nie szata zdobi człowieka, ale i sposób w jaki nosimy ubrania. Była pierwsza dama nawet w szarym sweterku i z chochlą w garnku, funduje nam prawdziwy szał modowy. Taki casualowy look jest idealny na długie jesienne dni. Wystarczy dobrać do niego szal, im dłuższy, tym lepszy, i spokojnie możemy nabrać więcej klasy. Również na scenie Jolanta Kwaśniewska doskonale sobie radzi. Podczas odbierania nagrody zaprezentowała się w granatowej spódnicy, którą dopełniła oryginalna koszula z falbanką obszytą piórami w kolorze czerwonym. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować.

NIŻEJ WSZYSTKIE JESIENNE STYLIZACJE JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ Z OSTATNICH DNI

Sonda
Twoim zdaniem, która z pań ma lepszy styl:
"Ołena Zełenska. Kim jest Pierwsza Dama Ukrainy?" Aliny Makarczuk. Poznaj historię scenarzystki, której życie potoczyło się wbrew jej scenariuszowi