NIEZŁY WYPAD

Joanna Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz wybrali się na narty, a potem... [ZDJĘCIA]

2023-03-02 4:40

Wiosna coraz bliżej, dlatego warto korzystać z ostatnich uroków zimy. Kto może, ten rusza na stok. Przyjacielski wypad zorganizowali też posłowie Koalicji Obywatelskiej: Joanna Kluzik - Rostkowska (60 l.) i Paweł Poncyljusz (54 l.). - Było wyśmienicie! - zachwala zimowe szaleństwa poseł.

Joanna Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz  znają się od lat, ruszyli razem na stok

Parlamentarzyści KO Joanna Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz znają się od lat! Teraz są w opozycji, ale dawniej byli razem w Prawie i Sprawiedliwości. Jednak pewnego razu doszło do tego, że drogi Kluzik-Rostkowskiej i Poncyljusza rozeszły się z drogami prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Dwanaście lat temu, pod koniec 2010 roku politycy stworzyli wspólnie partię o nazwie "Polska Jest Najważniejsza" i działali razem. Nic więc dziwnego, że się przyjaźnią, bo przecież doskonale się znają.

Dlatego też postanowili wybrać się do malowniczego Szczyrku: - Uwielbiam narty. Zabrałem na stok koleżankę z klubu, Joasię Kluzik - Rostkowską. Zaszaleliśmy. Było wyśmienicie. Świetnie dawaliśmy sobie radę - chwali się "Super Expressowi" poseł Poncyljusz. Oczywiście po narciarskich szaleństwa przyszedł czas na chwilę wytchnienia: - Po jeździe wypiłem piwo, a Joasia herbatę - dodaje polityk. Nic, tylko pozazdrościć mile spędzonego w górach czasu, bo jak widać na zdjęciach w naszej galerii, pogoda dopisała!

Politycy od kuchni - Paweł Poncyljusz

Martwisz się życiem innych, ale czy pamiętasz o SOBIE?

Posłuchaj, jak ważna jest troska o SWOJE potrzeby! Na podcast zaprasza Krystyna Mirek.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają