Jolanta Kwaśniewska

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Jolanta Kwaśniewska, 2013r.

Finał WOŚP

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy wsparli WOŚP. Można wylicytować specjalne pióro i książkę

2023-01-25 8:03

W najbliższą niedzielę 29 stycznia, odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku była para prezydencka: Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy przekazali na licytację WOŚP przedmioty ze swoimi autografami. Wiadomo, ile już teraz trzeba za nie zapłacić. Zdecydowanie, to Kwaśniewski góruje nad żoną.

Finał WOŚP już w niedzielę 29 stycznia. Kwaśniewscy przekazali na aukcję interesujące przedmioty

31. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku znani i lubiani przekazują w ramach charytatywnych licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rzeczy, z których dochód przechodzi na cel wyznaczony przez Fundację. W tym roku hasłem finału WOŚP jest „Chcemy wygrać z sepsą!". Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znalazły się też te przekazane przez byłą parę prezydencką, Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Były prezydent przekazał pióro z autografem, jest to nie byle jaka rzecz, ponieważ jest to pióro marki Sheaffer w ekskluzywnym etui z laki. Już teraz osiągnęło ono wysoką cenę 5300,00 zł, a do końca licytacji pióra zostało jeszcze pięć dni. Aktualnie pióro Kwaśniewskiego jest licytowane przez pięć osób.

CZYTAJ: Jurek Owsiak dał kosza żonie! Lidia Niedźwiedzka-Owsiak gorzko: "Nie chce o tym mówić..."

Książka z dedykacją od Jolanty Kwaśniewskiej

A co przekazała na wsparcie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była pierwsza dama? Jolanta Kwaśniewska przekazała książkę z autografem i dedykacją. To książka „Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien”, która została wydana przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier” i zachęca mężczyzn do profilaktyki w zakresie zdrowia. Cena książki z podpisem Kwaśniewskiej to na razie 910 zł, ale do końca licytacji zostało jeszcze siedemnaście dni. Książkę licytuje aktualnie jedenaście osób.

Jakie jeszcze rzeczy od ludzi związanych ze światem polityki i mediów trafiły na tegoroczną aukcję WOŚP? Sprawdźcie - kliknijcie TUTAJ.  

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Jurek Owsiak we Wrocławiu. WOŚP ma swoje rondo w mieście.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają