Kabaret Neo Nówka

i

Autor: instagram.com/neonowkaofficial

Kolejne żarty z polityków

Kabaret Neo-Nówka znów szokuje na festiwalu Pol’And’Rock! Reakcja publiczności wiele zdradza

2022-08-04 15:57

Kabaret Neo-Nówka zrobił w ostatnich dniach prawdziwą furorę swoim skeczem „Wigilia 2022”. Jak się okazuje, artyści nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Pojawili się na festiwalu Pol’And’Rock, gdzie dali równie kontrowersyjny występ.

Jeszcze nie ucichły echa po występie kakabretu Neo-Nówka 30 lipca w Koszlinie, a już grupa zaprezentowała publiczności Pol’And’Rock kolejne żarty z polskich polityków i wydarzeń ostatniego roku. Swoje skecze pokazali w namiocie  Akademii Sztuk Przepięknych. Występ Neo-Nówki cieszył się tak dużym zainteresowaniem, ze dla chętnych zabrakło miejsc w namiocie, pozostali zaś tłoczyli się na trawie w okolicy.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ INNE KONTROWERSYJNE SKECZE NEO-NÓWKI, KTÓRE WKURZAJĄ POLAKÓW

Pierwsza z zaprezentowanych scenek rozgrywa się w szpitalu, gdzie zjawia się dwóch króli. Gdy salowa pyta o trzeciego, pada zaskakująca odpowiedź: „Był z nami czarnoskóry Baltazar, ale go na granicy z Białorusią nie przepuścili”, co stanowi nawiązanie do wydarzeń z września ubiegło roku i fali imigrantów, którzy pojawili się na polsko-białoruskiej granicy. Gdy zdenerwowana salowa w końcu pozbywa się przybyszy, podnosi ścierkę do mycia podłogi i mówi „Jeszcze mi nowego Kukiza popsuli”.

Sprawdź: Spytaliśmy Sebastiana Kaletę, co myśli o skeczu kabaretu Neo-Nówka. Zadziwiająca opinia

W innej scence widzimy małżeństwo i ich syna, o którym matka mówi, że jest wyjątkowo nierozgarnięty i trudno uwierzyć, ze pisze paski w TVP. Kolejne żarty padają podczas scenki na weselu, gdy skończył się alkohol i jeden z uczestników odmawia pójścia na stację Orlen i Lotos, mówiąc, ze to „jeden c**j”. Padło także zdanie ‘Jak ktoś długo nie reaguje, to proszę trącić go tam, żeby nie było tak, jak na konferencji Jarosława, kiedy zasnął”. Jak widać, Neo-Nówka nie odpuszcza politykom. Sądząc jednak po ilości osób, która chętnie zebrała się, by zobaczyć kabaret, artystom udało się rozbawić, a przynajmniej zaciekawić, większość Polaków.

Sonda
Co sądzisz o skeczku "Wigilia 2022" kabaretu Neo-Nówka?
Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Nasi Partnerzy polecają