Kabaret Neo-Nówka swoim skeczem uderzył w PiS. Poseł PO komentuje

i

Autor: SE/Screen You Tube Neo-Nówka

AWANTURA

Neo-Nówka zrobiła skecz uderzający w PiS. Ludzie nie wytrzymali! Mocne komentarze

2022-08-03 11:43

Kabaret Neo-Nówka zrobiła skecz uderzający w PiS. Kabareciarze ze skeczem "Wigilia 2022" wystąpili w czasie w ramach Festiwalu Kabaretu, który odbył się w sobotę 30 lipca. Ze sceny padały mocne słowa dotyczące PiS i jego wyborców. Internauci wprost oszaleli na punkcie skeczu, który bije rekordy popularności w sieci. Komentarzom nie ma końca.

Neo-Nówka skeczem "Wigilia 2022" narobił zamieszania

Kabaret Neo-Nówka narobił zamieszania, gdy w miniony weekend (w sobotę 30 lipca) wystąpił w Koszalinie. Kabareciarze wystąpili na scenie ze skeczem "Wigilia 2022", którego bohaterami są ojciec i syn. Występ nawiązywał do obecnej sytuacji politycznej, mówił o prawdziwych wydarzeniach politycznych i postaciach. Z ust kabareciarzy Neo-Nówki padły między innymi takie słowa: - Jesteś taki pożyteczny idiota. Oni ciebie w ciula robią, a ty się po prostu dajesz. A oni się bawią! Kasę wywalają na lewo. 70 mln wywalili na wybory kopertowe. 2 mld idzie na tępą propagandę w TVP. Do tego Ostrołęka, CPK, Turów i inne przewałki. Wiesz, ile za te miliony można byłoby dzieci wyleczyć? A my jak te łosie zbieramy na akcjach charytatywnych, a rząd ma to wszystko w d***ie - mówił kabaretowy "syn". Skecz wywołał aferę, jakiej dawno nie było! Na temat występu kabaretu Neo-Nówka wypowiadał się rzecznik PiS, Radosław Fogiel, ale też politycy opozycji.

NIŻEJ ZOBACZYSZ SKECZ "WIGILIA 2022"

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje

Neo-Nówka zrobiła skecz uderzający w PiS. Mocne komentarze internautów

Na skecz Neo-Nówki uderzający w PiS zareagowali też internauci. Zapytani na koncie Super Expressu na Facebooku o to, jak oceniają skecz, który został pokazany w Koszalinie, czy jest słaby czy przedstawia samą prawdę, niemal jednoznacznie ocenili, że kabareciarze zrobili super robotę. Niżej to tylko niektóre z ponad 7 tysięcy komentarzy, jakie pojawiły się po zadaniu przez nas pytania:

- haha na widowni można było zauważyć tych co na PiS głosowali.... miny posępne spojrzenie tępe....

- Mega sama prawda

- Petarda

- Szacun sama prawda

- Najlepszy skecz jaki widziałam z polityką w tle

CZYTAJ: Kabaret Neo-Nówka swoim skeczem uderzył w PiS. Poseł PO komentuje

Sonda
Co sądzisz o skeczku "Wigilia 2022" kabaretu Neo-Nówka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany