Kasia Tusk

i

Autor: Make Life Easier/Instagram Kasia Tusk jest mamą dwóch dziewczynek.

Urocze!

Kasia Tusk pierwszy raz nie zakryła twarzy córeczek! Takiego zdjęcia jeszcze nie było

2023-07-25 10:44

Kasia Tusk cieszy się ogromną popularnością w sieci, a mimo to stara się pozostać tajemniczą postacią. W mediach społecznościowych zazwyczaj nie zdradza wiele ze swojego życia prywatnego. Szczególnie dba o to, by nie pokazać twarzy swoich córeczek. Tym razem zrobiła wyjątek!

Kasia Tusk z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Nie tylko jest aktywna w mediach społecznościowych, ale także prowadzi własną markę odzieżową, a do tego wychowuje dwie małe córeczki. Choć te często pojawiają się na jej zdjęciach, które publikuje w sieci, Kasia Tusk dba, by nigdy nie było widać ich twarzy. Opanowała całą gamę sprytnych trików, by tego uniknąć: maski na twarz, zdjęcia robione z tyłu czy zasłaniające buzię elementy otoczenia.

Ostatnio jednak zrobiła wyjątek! Córka Donalda Tuska wzięła pociechy na wycieczkę, gdzie oczywiście nie obyło się bez pamiątkowych fotek i filmików, a efekty można było podziwiać na jej InstaStory. Na jednym z nich widać dziewczynki stojące przodem do obiektywu bez zasłoniętych twarzy! To pierwsze od dawna takie zdjęcie na profilu Kasi Tusk.

Co prawda. Fotografia została zrobiona z daleka więc nadal nie można się szczegółowo przyjrzeć siostrom. Możemy jedynie stwierdzić, że odziedziczyły po mamie po jasne włosy. Ubrane były w jasnoniebieskie sukieneczki i jasne sandałki. Trzeba przyznać, że wyglądają bardzo uroczo! Kto wie, być może za jakiś czas Kasia Tusk pokaże je przed obiektywem?

Córki Kasi Tusk

i

Autor: INSTAGRAM/MAKELIFEEASIER.PL
Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Express Biedrzyckiej - Szymon HOŁOWNIA
Nasi Partnerzy polecają