Kasia Tusk

i

Autor: Make Life Easier/Instagram Kasia Tusk jest mamą dwóch dziewczynek.

O co chodzi?

Kasia Tusk pokazała buciki córki. Takiej reakcji nie mogła się spodziewać

2023-09-30 19:49

Kasia Tusk lubi się chwalić w sieci swoimi pomysłami na wszelkie stylizacje. Coraz częściej pokazuje także ubranka, jakie wybiera dla swoich córeczek. Dba, by już od najmłodszych lat wyglądały jak prawdziwe damy. Gdy pokazała buciki jednej z nich, spotkała się jednak z krytyką.

Kasia Tusk z pewnością może się pochwalić doskonałym wyczuciem stylu i eleganckim gustem. Wielokrotnie udowadniała to w mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swoje pomysły na klasyczne stylizacje. Sama zawsze prezentuje się znakomicie, na każdą okazję dobierając wyjątkowe stroje. Swoją pasję do mody powoli zaszczepia w córkach, które stroi w urocze ciuszki.

Ostatnio córka Donalda Tuska pochwaliła się, jak wystroiła siebie i jedną ze swoich pociech. Szczególną uwagę poświęciła butom. Jak się okazało, obie miały na sobie trampki. Kasia Tusk dobrała je do spodni i marynarki, a jej córeczka do sukienki, sweterka i koronkowych skarpetek. Razem wyglądały niezwykle stylowo! Jednak nie wszyscy byli zadowoleni ze stylizacji dziewczynki.

Wśród komentarzy komplementujących jej wygląd, pojawił się głos krytyki. - Wszystko pięknie wygląda, ale ta podeszwa na pewno nie jest stworzona dla dziecięcych stopek. Buty dla dziecka to nie modowy wybór, chodzi o komfort i odpowiednia prace stopy, która wpływa na całą postawę ciała – stwierdziła jedna z internautek.

Kasia Tusk jednak nie przejmuje się krytyką. Z pewnością wie, czy obuwie jest odpowiednie dla jej dzieci, a one same na pewno nie chciałaby chodzić w niewygodnych butach.

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Wieczorny Express - Kotula, Muller, Halicki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany