Kasia Tusk

i

Autor: Instagram Kasia Tusk. Z pomocą ruszyła także znana blogerka modowa. Dzięki jej pomysłowi nawet zwykłe zakupy mogą być okazją, by zdziałać wiele dobrego. Duża część zysków ze sprzedaży produktów marki stworzonej przez Kasię zostanie przekazana na zakup sprzętu medycznego.

Co za los

Kasia Tusk skarży się na bycie szefową. Musi zmieniać papier toaletowy!

2022-09-07 11:15

Kasia Tusk bez wątpienia jest kobietą sukcesu. Przeszła długą drogę, by w końcu posiadać własną markę odzieżową MLE. Choć rzadko opowiada o swoim prywatnym życiu, teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak to jest być szefową. Nie ma lekko!

Kasia Tusk zaczynała swoją karierę jako blogerka modowa, a w międzyczasie studiowała psychologię. Jej stylizacje szybko okazały się hitem. Czytelniczki bloga Make Life Easier ceniły jej elegancję i prostotę. Córka Donalda Tuska często pokazywała, że można pięknie wyglądać bez zbytniego obnażania ciała czy bez wydawania ogromnych pieniędzy. Popularność blogerki rosła, a w końcu sama zdecydowała się założyć markę odzieżową, w której sprzedaje ubrania najwyższej jakości, zaprojektowane według jej pomysłów.

W NASZEJ GALERII ZOBACZYSZ, JAK KASIA TUSK UBIERA CÓRECZKĘ

Mogłoby się wydawać, że jako szefowa, Kasia Tusk ma lekką pracę i w zasadzie niczym nie musi się przejmować. Nic bardziej mylnego! Na swoim profilu na Instagramie wstawiła serię relacji, w których pokazuje kulisy sesji zdjęciowej nowych ubrań, a przy okazji poskarżyła się na natłok obowiązków.

Sprawdź: Wielka wpadka Kasi Tusk! Fanki rozczarowane

- Niby fajnie być „szefową”, bo decydujesz sama o sobie, ale w rzeczywistości sprowadza się to do tego, że musisz nadrobić wszystko, czego nie udało się zrobić innym w Twoim zespole. Raz musisz uzupełnić zapas papieru toaletowego w biurze, raz stanąć za aparatem, raz przewieźć 17 kartonów na drugi koniec miasta w środku nocy. Nikt nie określa ram Twoich zadań i nikt nie posprząta za Ciebie bałaganu, który narobiłaś. Wolność jest nierozerwalnie związana z odpowiedzialnością i minęło trochę czasu, nim przestało mnie to przytłaczać – napisała.

Kasia Tusk jako szefowa

i

Autor: @makelifeeasier_pl / Instagram Kasia Tusk jako szefowa

Jak widać, nawet życie szefowej nie jest usłane różami, a wręcz przeciwnie – nigdy nie wiadomo, jakie wyzwania czekają na nią każdego dnia. Kasia Tusk jednak musi sprawdzać się bardzo dobrze w tej roli, bowiem zarówno jej marka, jak i blog cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Mirosław Oczkoś porównuje Tuska i Trzaskowskiego
Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany