Wykapana mama?

Kinga Duda w końcu się pokazała! Ale się wystroiła, głęboki dekolt przykuwa uwagę

2023-08-16 15:03

Córka pary prezydenckiej Kinga Duda rzadko pokazuje się na publicznych uroczystościach, w których uczestniczą jej rodzice. Tym razem jednak zrobiła wyjątek! Młoda prawniczka zadała szyku i postawiła na koszulę z głębokim dekoltem. Elegancka jak mama?

Kinga Duda skupia się na swojej karierze i stara się trzymać z daleka od polityki. Postanowiła jednak udać się na defiladę z okazji Święta Wojska Polskiego 15 sierpnia w Warszawie. Choć Agata i Andrzej Dudowie obserwowali wydarzenie z pierwszego rzędu, ich córka trzymała się raczej z boku i oglądała defiladę z oddali. Spacerowała także po jednej z alej w pobliżu wydarzenia.

Najwidoczniej Kinga Duda wolała cieszyć się Świętem Wojska Polskiego na osobności. Mimo to zadbała o wyjątkowo elegancki strój. Prawniczka postawiła na czarne spodnie z wysokim stanem i szerokimi nogawkami oraz luźną białą koszulę z głębokim dekoltem. Szyję ozdobiła delikatnym łańcuszkiem, a w dłoniach miała małą torebkę w pastelowym kolorze. Całość dopełniły czarne szpilki i okulary przeciwsłoneczne.

W spiętych z tyłu głowy blond włosach wygląda jak wykapana mama! Podobieństwo córki do Agaty Dudy widać gołym okiem. Nie tylko obie moją się pochwalić szczupłą sylwetką i jasnymi włosami, ale też rysy twarzy są niemal identyczne. Rodzice na pewno są dumni ze swojej pociechy.

Quiz o Agacie Dudzie. Co wiesz o pierwszej damie?

Pytanie 1 z 12
Jak brzmi pełne imię i nazwisko aktualnej pierwszej damy?
Wielka defilada wojskowa z okazji Święta Wojska Polskiego. Armia pokazała najgroźniejszą broń