SG KOMENTERY 1 09

i

Autor: SE SG KOMENTERY 1 09

Drożyzna

Komentery: Polacy oceniają rząd PiS: "Niech ich CH** strzeli!" oraz "Niech żyją 100 lat"

2022-09-01 17:52

Ten sondaż musiał zasiać popłoch w szeregach PiS! Aż 73% Polaków źle ocenia działania rządu w walce z drożyzną. Inflacja, która bije kolejne rekordy i drenuje portfele, to główny temat rozmów na bazarach. Adam Feder pytał Polaków o wyniki sondażu, przeprowadzonego na zlecenie Super Expressu. Jak to możliwe, że już tylko 21% obywateli wierzy rządowi, który przekonuje, że robi co może? Padły mocne słowa! "Niech ich CH** strzeli!", wypaliła kobieta, mocno poirytowana tym, jak rząd zabiera się do zwalczania inflacji. Zwolenniczka Morawieckiego nie pozostała dłużna: "Niech żyją 100 lat. Modlę się za nich co niedziela" - powiedziała z uśmiechem na twarzy. Najnowsze "Komentery" Adama Federea

Emocje sięgają zenitu, w takich warunkach łatwo o kłótnię i tym razem też nie brakowało Polaków, którzy przekrzykiwali się na ulicy, jedni winą za drożyznę obarczali rząd, a inni wskazywali na wojnę, pandemię oraz opozycję. Obejrzyjcie najnowszy odcinek "Komentery" Adama Federa na końcu tego artykułu. "Kto nie popiera rządu, ten jest komunistą, krzyknęła wyraźnie poirytowana kobieta". "Ja się modlę za PiS! Kto narzeka na rząd, ten grzeszy!", dodała z pełnym przekonaniem kolejna. Jednak wielu Polaków widzi jednego winowajcę galopującej drożyzny i jest nim PiS. "Rząd drukuje pieniądze na potęgę, rozp*****la system i będzie coraz gorzej", zauważył gorzko pracownik firmy wodociągowej. "Ludziom wydaje się, że zyskują, a tak naprawdę tracą, takie są zasady ekonomii", zgodził się kolega z pracy. "Kupują emerytów za tysiąc złotych", dodał kolejny.

Wielu Polaków przekonuje, że rząd nie radzi sobie z inflacją, a jak z drożyzną radzą sobie Polacy? Z pomocą przychodzi "tanioszka", czyli budka na bazarze, w której można kupić wędliny z krótkimi terminami ważności. "Kupuję w tanioszce i jeszcze się nie zatrułem", zdradził naszemu reporterowi stały klient. "Zatruli rzekę, a teraz nas chcą zatruć tą wędliną", przekonywała poirytowana emerytka. "Ci z rządu niech tu kupią wędlinę, to zobaczą, jak się żyje Polakom!", dodała kolejna. Jak rząd radzi sobie z drożyzną, co mówią Polacy? Obejrzyjcie nowe Komentery Adama Federa!

PiS nie radzi sobie z DROŻYZNĄ! Wściekli Polacy przeklinają rząd! |Komentery
Sonda
Czy Twoim zdaniem PiS radzi sobie z drożyzną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany