"Profanacja"

Lech Wałęsa pochwalił się grą w golfa. Internautów zszokował jeden szczegół

2023-07-20 15:40

Były prezydent Lech Wałęsa lubi chwalić się swoimi aktywnościami w mediach społecznościowych. Sezon wakacyjny jak na razie ma zapełniony rozrywkami! Niedawno chwalił się kąpielą w piwie, a teraz pokazał, jak gra w golfa. Jedna rzecz jednak zdziwiła internautów.

Lech Wałęsa przebywa obecnie w okolicach Wrocławia na Dolnym Śląsku, gdzie relaksuje się w Pałacu w Brzeźnie. To pięknie umiejscowmy ośrodek, który oferuje nie tylko piękne widoki, ale także możliwość skorzystania ze spa czy zagrania na polu golfowym. To właśnie tam były prezydent skorzystał z piwnej kąpieli, a teraz postanowił skorzystać z kolejnej atrakcji.

Na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa pochwalił się zdjęciami, na których z widocznym zapałem próbuje wbić piłeczkę do dołka. W końcu mu się udało, a legenda Solidarności radośnie zatriumfował! W oczy rzuca się piękna, zielona okolica, a także strój polskiego noblisty.

Lech Wałęsa ubrał się w jasnobrązowe spodenki do kolan, koszulkę z napisem „Konstytucja” w tym samym kolorze, czapkę z daszkiem i sandały. Ten ostatni element ubioru zdziwił internautów. „Fajne lacze, Panie Prezydencie”, „Panie Prezydencie, w klapkach na polu golfowym?”, „Panu Wałęsie wolno w klapkach i na boso”, „Panie prezydencie nie w takich sandałach i spodniach taż to profanacja golfa”, „Ale gafa, Pan Prezydent w klapkach na polu golfowym” – czytamy.

Nie zabrakło jednak także komentarzy z życzeniami miłego wypoczynku. „Od tej strony Pana Prezydenta nie znałem, podziwiam i pozdrawiam”, „Wesołe życie Pan prowadzi, Panie Prezydencie. Gratuluję i tak trzymać. Dużo zdrowia”, „Lechu, jakim Ty jesteś fajnym, normalnym facetem” – piszą internauci.

Jak widać Lech Wałęsa nie przejmuje się swoim ubiorem, a cieszy się piękną pogodą i cały czas próbuje nowych rzeczy. Na pewno z takich wczasów wróci wypoczęty!

QUIZ. Biskupi z czasów PRL. Wojtyła, Wyszyński, Glemp. Zapomniane fakty

Pytanie 1 z 15
Który z hierarchów został prymasem w 1948 roku?
Express Biedrzyckiej - Jan STRZEŻEK