Monika Miller

i

Autor: instagram

WOW

Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jak wygląda mama Moniki Miller! Aż przecierali oczy ze zdziwienia

2022-12-14 15:08

Monika Miller to jedyna wnuczka Leszka Millera i jego wielka duma. Były premier bardzo wspiera wnuczkę, która jest jego oczkiem w głowie. Monika często pokazuje się z dziadkiem, a teraz wrzuciła do sieci zdjęcia z mamą! Ludzie po raz pierwszy zobaczyli, jak wygląda mama Millerówny. I dosłownie padli z wrażenia na ten widok.

Monika Miller pokazała mamę. Są identyczne!

Monika Miller doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych. Często wrzuca nowe zdjęcia do sieci, ku uciesze fanów. Dziewczyna nieraz szokuje, bo pojawia się na fotografiach w dziwnych strojach czy mocnym, a wręcz drapieżnym makijażu, co wywołuje lawinę komentarzy. Jednak zbliżający się czas Bożego Narodzenia sprawił, że Monika Miller postanowiła pokazać się w nieco innym, zdecydowanie łagodniejszym wydaniu. Nie wystąpiła na zdjęciu jednak sama, a z ukochaną mamą Ireną. - Nadchodzą święta. To czas, który spędzamy razem ze swoimi rodzinami. I nie ważne, czy jest nas mało lub wolimy spędzać ten radosny czas z kimś innym. Ważne, że spędzamy je w ważnym dla nas komplecie! Ja na przykład nie wyobrażam sobie świąt bez mojej mamy i moich kochanych futrzaków - napisała wnuczka Leszka Millera. 

Ludzie padli na widok mamy Moniki Miller

Gdy fani zobaczyli zdjęcia mamy Moniki Miller dosłownie oszaleli z zachwytu! Zgodnie przyznali, że mama celebrytki wygląda dosłownie jak córka. Faktycznie, patrząc na zdjęcia mamy i córki, można się pomylić i obie wziąć za siostry. Panie mają identyczne oczy i spojrzenie, takie same usta, a do tego jasne włosy: - Jak dwie krople wody❤️; Wyglądacie jak siostry ❤️❤️??; Jaka mama jest piękna, jesteście bardzo podobne; Wow, ale masz piękna mamę ? widać, po kim odziedziczyłaś urodę - komentowali internauci. Zresztą, mamę i córkę łączy też pasja i talent, bo Monika i jej mama mają artystyczne zacięcie. O synowej opowiadała w jednym z wywiadów żona Leszka Millera, Aleksandra Miller: - Moja synowa, Irenka, mimo że jest wspaniałą artystką plastyczką, ma niesamowite talenty kulinarne. Mogę śmiało powiedzieć, że mnie w tej dziedzinie przerosła -  mówiła zachwycona. Zobaczcie sami, jak wygląda mama Moniki Miller. 

[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ] Leszek Miller o demokracji w Polsce: "Ledwie zipie"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany