Monika Miller eksperymentuje z włosami

i

Autor: Instagram / MONAMI Monika Miller Monika Miller eksperymentuje z włosami

Mocne zdjęcia

Monika Miller w obłędnie krótkiej mini! Wszystko ma na wierzchu. Odważnie!

2022-11-15 10:32

Monika Miller zdecydowanie lubi się zmieniać. Artystka cały czas eksperymentuje ze swoim wyglądem: zmienia fryzury, kolor włosów, używa szkieł kontaktowych i nakłada mocne makijaże. Tym jej metamorfoza powala! Wnuczka byłego premiera Leszka Millera jest nie do poznania. Ostatnio wrzuciła odważne zdjęcie w obłędnie krótkiej mini. Musicie to zobaczyć.

Monika Miller stawia na odważny styl. Wielokrotnie to udowodniła, na przykład eksponując liczne tatuaże, stawiając na skąpe stroje czy występując w długich do pasa dredach. Zdecydowanie widać, że artystka uwielbia się zmieniać i nie potrafi długo wytrzymać w tej samej stylizacji. W okresie halloweenowym pokazała też swoje niesamowite umiejętności jeśli chodzi o makijaż. Zrobiła sobie między innymi twarz kota czy mrocznej zakonnicy. Teraz z kolei postawiła na całkowitą metamorfozę z okazji Press Day „Celebvs go dating”, w którym wystąpiła. Z tej okazji założyła perukę z długich aż do pasa czarnych włosów z grzywką. Co więcej, całkowicie zakryła brwi cielistym makijażem, przez co wygląda, jakby ich nie miała. Oczy z kolei ozdobiła grubą kreską i długimi rzęsami.

Monika Miller w obłędnie krótkiej mini!

To nie wszystko, bo oprócz makijażu, uwagę przykuwa także obłędnie krótka mini. Widać nawet kawałek pośladka! Wszystko ma na wierzchu, ale fanom to nie przeszkadza. W komentarzach wskazują, że są zachwyceni jej przemianą. „Ślicznie wyglądasz i piękna sukienka”; „O matko, idealnie idealna”; „Super, przyciąga oko” – czytamy w komentarzach. Uwagę zwracają też buty, jakie wybrała: sandałki na bardzo wysokiej szpilce i platformie w srebrnym kolorze. Na pewno będzie się wyróżniać w tłumie!

Zobacz poniższą galerię zdjęć: Monika Miller eksperymentuje z włosami

Sonda
Podoba Ci się Monika Miller w czarnych włosach?
Krzysztof Bosak: "Polski rząd konkuruje pod względem przywilejów socjalnych z innymi państwami UE, by przyciągać uchodźców z Ukrainy" [Express Biedrzy

Tymczasem dziadek Moniki Miller nie przebiera w słowach.

Posłuchaj, co mówi o podsłuchiwaniu członków opozycji!

Listen to "Pegasus jak Water Gate? Leszek Miller o USTĄPIENIU całego rządu Morawieckiego! EXPRESS BIEDRZYCKIEJ" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany