Magdalena Ogórek

i

Autor: AKPA

CUDNE WIEŚCI

Magdalena Ogórek pęka z dumy po wiadomości, jaką dostała z Oxfordu! Chodzi o jej 17-letnią córkę. Wzruszenie odbiera mowę

2022-08-17 19:29

Magdalena Ogórek nie mogła tego trzymać w sobie i dobrymi wieściami o córce pochwaliła się na Twitterze. Gwiazda TVP pokazała mail, jaki otrzymała z Oxfordu. Wiadomość dotyczyła jej jedynej córki, 17-letniej Magdy. Dziewczyna jest oczkiem w głowie mamy i jej dumą. Właśnie okazało się, że nastolatka dostała specjalny dyplom za udział w zajęciach w ramach specjalnego kursu dla młodzieży. Zaś do mamy trafił mail z pochwałami.

Wspaniałe wieści o nastoletniej córce Magdaleny Ogórek. Gwiazda TVP nie mogła wytrzymać! 

Magdalena Ogórek pęka z dumy! Wszystko po wiadomości, jaką dostała prosto z Oxfordu w sprawie swojej córki Magdy. Dziewczyna to już nastolatka, która po mamie odziedziczyła smykałkę do nauki i zamiłowanie do zwiedzania świata oraz do sztuki. Nieraz Magdalena Ogórek chwaliła się zdjęciami ze wspólnych wyjazdów z córką i tego, że razem odwiedzają galerie sztuki i muzea. To Ogórek zaszczepiła w córce miłość do kultury i sztuki, z czego jest niezwykle dumna. Zresztą nie tylko z tego. Niedawno przekazała, że jej córka chciałaby studiować poza Polską, a jej największym marzeniem są studia na Oxfordzie, jednak tu kłopotem mogą być koszty: - Bardzo chciałaby studiować kierunek History&Politics na Oxfordzie, natomiast obecny koszt tych studiów (po Brexicie) jest poza moim zasięgiem - napisała jakiś czas temu Ogórek.

Express Biedrzyckiej - Aleksander Kwaśniewski: Przyjdzie jesień, trzeba będzie wprowadzać reglamentację

Jak wówczas dodała Ogórek, wraz z córką jeszcze sprawdzi, jak wyglądają studia na innych uczelniach: - Zrobimy rekonesans na uniwersytetach w Austrii i we Włoszech. Uniwersytet Mediolański ma bardzo dobre opinie. Dodała też wtedy, że Magda wybiera się w wakacje do Oxford na "tzw. krótki semestr letni", co prawda nie jest to związane ze słynnym uniwersytetem, a jedynie jest to wakacyjny kurs dla młodzieży. Można to więc potraktować jako przedsmak prawdziwych studiów. Już są efekty wspomnianego wyjazdu. Znany uniwersytet udostępnia zaś swoje pomieszczenia dla wakacyjnych kursantów. Ogórek nie mogła wytrzymać i podzieliła się dobrymi wieściami dotyczącymi swojej ukochanej jedynaczki w sieci. 

Magdalena Ogórek pęka z dumy! Chodzi o jej niespełna 17-letnią córkę Magdę

Magdalena Ogórek pochwaliła się, że jej córka odniosła sukces w czasie wakacyjnego wyjazdu: - Ten moment, gdy w mailu znajdujesz wiadomość z Oxfordu pełną pochwał dla Córki🤩 W debacie na sali sądowej okazała się najlepsza. W grupie była jedyną Polką. Za 10 dni kończy 17 lat. Mama dostała mail, Córka dyplom⬇️🏆🥇 Dzielę się z Państwem, gdyż pękam z dumy🤗 - napisała na na dowód pokazała zdjęcie przedstawiające wspomniany mail. 

Pod wpisem Magdaleny Ogórek na Twitterze od razu pojawiły się gratulacje. - Gratulacje dla Córki i Pani!; Jaka mama taka córka. Odwieczna prawda. Gratuluję; Ogromne gratulacje! To jest prawdziwy sukces i wielka duma. Wiedzy, umiejętności, talentu - nikt nikomu zabrać nie może. To taki „skarb”, któremu po prostu nie wolno dać zasnąć… Niech droga Madzi będzie pełna takich skarbów; Trzeba być dumnym z zdolnego dziecka; Gratuluję Pani i Pani córce! Brawo! - komentowali internauci. Co prawda znaleźli się też i tacy, którzy nie cieszyli się szczęściem Ogórek, tylko wypominali jej, nie ma się czym szczycić, bo to osiągnięcia jedynie z rodzaju wakacyjnego kursu, a nie prawdziwej uczelni. 

Sonda
W którym z tych miast Polski najbardziej chciał(a)byś studiować?