Marcin Kierwiński z żoną

i

Autor: AKPA Marcin Kierwiński z żoną

Kim jest Agnieszka?

Poseł PO pokazał piękną żonę. Wybrali się razem do teatru

2023-02-19 8:34

Marcin Kierwiński (47 l.) to poseł i sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej. Nie samą polityką jednak żyje. Szef gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz wybrał się z żoną na premierę spektaklu "Wzrusz moje serce" w Teatrze Ateneum. Razem z Agnieszką Gierzyńską-Kierwińską oklaskiwał m.in. Łukasza Simlata, Julię Kijowską i Grzegorza Damięckiego.

Znani politycy nie stronią od kultury. Wielu z nich często pojawia się na premierach teatralnych lub kinowych. Marcin Kierwiński wybrał się z żoną na sztukę do Teatru Ateneum, gdzie mógł spotkać m.in. Janusza Gajosa, Maję Komorowską, czy Janusza Chabiora. Na widowni zasiadł ze swoją żoną Agnieszką.

Kim jest żona Marcina Kierwińskiego?

Agnieszka Gierzyńska-Kierwińska jest samorządowcem. Ukończyła politologię i studiowała także administrację publiczną oraz marketing. Od 14 lat jest koordynatorem zespołu w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz koordynatorem zespołu programu eTwinning. – Moja żona jest radną w Śródmieściu, jest w samorządzie od 16 lat. Zdecydowaliśmy, że nie będzie startowała do Rady Warszawy, bo ja jestem szefem warszawskiej Platformy. Właśnie dlatego, żeby nie było zarzutów o wstawianie kogoś na listę – powiedział w 2019 roku "Newsweekowi" Marcin Kierwiński. Para ma troje dzieci, dwie córki w wieku 7 i 9 lat oraz syna 5-letniego.

Express Biedrzyckiej - Marcin Kierwiński krótko: Wygramy z Hołownią czy bez niego

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany