Marianna Schreiber, Marcin Najman

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Marianna Schreiber, Marcin Najman

NIE DO WIARY

Marcin Najman chciałby zostać posłem? Jego odpowiedź zaskoczyła Mariannę Schreiber. Padły GORZKIE słowa

2022-09-23 16:34

Marcin Najman został zaproszony przez Mariannę Schreiber do audycji "Mam tego dość". W rozmowie z gospodynią programu nie zabrakło pytania o to, czy Najman chciałby zostać posłem. Jego odpowiedź zaskoczyła Schreiber. Z ust sportowca padły też gorzkie słowa.

Marcin Najman pojawił się w nowym odcinku "Mam tego dość" u Marianny Schreiber. Rozmowa zaczęła się od tego, że prowadząca zadała Najmanowi pytanie, czy chciałby zostać posłem. Jego odpowiedź nieco ją zaskoczyła. Sportowiec odpowiedział, że nie ma takich planów, dlaczego? Najman postawił sprawę jasno: te środowiska, które teraz są w polskiej polityce, nie odpowiadają jego poglądom w pełni: 

- Miałem takie pomysły, ale dziś już jestem zawiedziony wszystkimi siłami politycznymi. Startowałem z list Kukiza, na pewnej konwencji Konfederacji w Częstochowie wsparłem ich i mocno im kibicowałem, z wieloma rzeczami u nich się utożsamiam. Aż przyszedł czas, że Jarosław Kaczyński chciał wprowadzić "Piątkę dla zwierząt". Konfederacja była do tego wrogo nastawiona, a dla mnie, jeśli ktoś nie ma poszanowania dla zwierząt, no... to są poważne rzeczy. PO? PO już rządziła i ja takich rządów już nie chcę. PiS rządzi, ale też nie wszystko mi się podoba. Konfederacja, po tym, jak potraktowała zwierzęta, jest dla mnie nie do zaakceptowana. 

SPRAWDŹ: Marcin Najman nie wytrzymał u Marianny Schreiber. „Nie o to, k***a, pytał!”, w tle konflikt ze Stanowskim

O czym jeszcze rozmawiała Marianna Schreiber z Marcinem Najmanem? Oglądajcie nowy odcinek już w piątek 23 września o 19:00 na You Tube Super Expressu!

Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?