Marek Suski

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Marek Suski

Zaskakująca obserwacja

Marek Suski o zdrowiu Kaczyńskiego. U Tuska zobaczył niepokojące oznaki

2023-03-31 9:26

Marek Suski gościł w Radiu Zet, gdzie mówił m.in. o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Były szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, stwierdził także, że prezes PiS w czasie objazdu po Polsce, będzie w lepszej kondycji niż Donald Tusk, któremu pod koniec wypowiadania "pada bateria".

Suski o "babciowym"

- Ja słyszałem, że Donald Tusk wyzywał babcie od moherów, a dawanie ludziom pieniędzy od rozdawnictwa. Donald Tusk zmienia twarz, 50 twarzy Donalda Tuska, każda inna. Kiedy jest prawdziwa? Okazuje się po wyborach. (...) Polacy powinni się bać Donalda Tuska i jego rządów, bo pokazał, że permanentnie oszukiwał w kampanii, później a po wyborach ukradł OFE czy podniósł wiek emerytalny - powiedział Marek Suski w rozmowie w Radiu Zet.

Bogdan Rymanowski pytał go także o malowanie i szkicowanie. Polityk PiS przyznał, że zdarza mu się tworzyć karykatury w Sejmie. Ostatnio wręczył swoją pracę jednej z minister. - Z reguły jest to lista karykatur opozycyjnych, z Donaldem Tuskiem na czele, Niesiołowskim jako Gucio, który zapraszał na szczaw i mirabelki. Z Tuskiem, który z Angelą negocjował - mówił dalej.

Marek Suski zdradza kulisy swojego warsztatu: Nigdy nie maluję po alkoholu

Zdrowie Jarosława Kaczyńskiego

Dziennikarz zapytał Marka Suskiego także o to, czy prezes PiS przeszedł sepsę. - Miał rzeczywiście problemy po tym zabiegu i miał, może nie sepsę, ale takie początki sepsy - wyznał poseł PiS. Teraz Jarosław Kaczyński jest zdrowy i pełen sił do walki - zadeklarował Suski.

Suski o Tusku

- Jak słyszę jego wystąpienia, to po jakimś czasie pada bateria i już ledwo kończy na takich zmęczonych dźwiękach. Donald Tusk w moim odczuciu nie jest zbyt pracowitym człowiekiem - powiedział. Spotkania Tuska z wyborcami nazwał także "maratonikami", po których szef PO jest tak przemęczony, że musi wyjechać na urlop. Według niego to taki słomiany ogień.

W Radiu Zet padło także pytanie o dyktaturę Jarosława Kaczyńskiego. - Nie znam nikogo, kto byłby bardziej za demokracją niż Jarosław Kaczyński - powiedział Suski, co wywołało uśmiech na twarzy Bogdana Rymanowskiego.

M.SUSKI: NAJWIĘKSZE NADMIAROWE ZYSKI MAJĄ FIRMY PRODUKUJĄCE ENERGIĘ Z OZE
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają