Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express, instagram

Przegęcie?

Marianna Schreiber ostro o działaniach męża. Jednej rzeczy nie zrobi

2023-04-28 9:58

Od kiedy Marianna Schreiber postanowiła zająć się polityką, wzbudza wiele emocji swoimi działaniami. Jedni ja chwalą, inni wręcz przeciwnie. Sama zainteresowana jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Teraz zabrała głos w sprawie działań swojego męża, ministra PiS Łukasza Schreibera.

Marianna Schreiber na bieżąco komentuje najważniejsze wydarzenia polityczne z Polski, czy to w formie postów na Twitterze czy rapowanych piosenek. Założycielka partii mam Dość 2023 punktuje to, co ją denerwuje w zachowaniu polityków wszystkich frakcji. Wiele osób uważa, że powinna wywierać wpływ na swojego męża czy komentować jego polityczne poczynania. Jak się okazuje, wywołują ją do odpowiedzi pod postami, w których jest wzmianka o Łukaszu Schreiberze. Marianna Schreiber postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

- Jeszcze raz zaznaczę: działania mojego męża są działaniami mojego męża, a moje działania są wyłącznie moimi działaniami. Proszę Was, nie oznaczajcie mnie w sprawach dot. działań mojego męża, bo nie czuję się w obowiązku, ażeby je komentować i odwrotnie. W sprawach politycznych nasze działania często się różnią. Będę Wam bardzo za to wdzięczna – napisała na Twitterze.

Jak widać, Marianna Schreiber nie zamierza mieszać męża w swoje poczynania. Sam Łukasz Schreiber zresztą również nie komentuje poczynań swojej żony. Nie ulegają nawet presji internautów, którzy chętnie by zobaczyli wymianę zdań między małżeństwem. Nie ma co liczyć, że to się stanie!

W naszej galerii zobaczysz, jak wojsko zmieniło Mariannę Schreiber. W quizie pod galerią zaś sprawdzisz swoją wiedzę o Beacie Szydło!

QUIZ o Beacie Szydło. Pójdzie Ci jak z płatka!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od czegoś prostego. Czy Beata Szydło była premierem?
J.K. ARADANOWSKI: WYBORCZE AUTOBUSY NA WSIACH MOGĄ JEŹDZIĆ PUSTE