Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Nowa odsłona Mam tego dość

i

Autor: SE

MAM TEGO DOŚĆ

Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Nowa odsłona "Mam tego dość"

2022-07-29 19:04

Marianna Schreiber postanowiła nieco odświeżyć formułę swojego programu "Mam tego dość". Działaczka i twórczyni "Mam dość 2023" zaprosiła do programu Michała Kołodziejczaka z AgroUnii. Schreiber przepytała lidera rolniczej formacji.

Do tej pory Marianna Schreiber w programie "Mam tego dość" występowała z własnymi felietonami. Mówiła, co ją denerwuje, co należy zmienić i ostro komentowała otaczającą nas rzeczywistość społeczno-polityczną. Teraz jednak działaczka postanowiła zmienić formułę programu i zacząć prowadzić rozmowy z ludźmi ze świata polityki. Pierwszym gościem Marianny Schreiber został Michał Kołodziejczak. Lider AgroUnii już na początku rozmowy nie miał taryfy ulgowej i musiał zmierzyć się z bardzo trudnym pytaniem, które zadała mu Marianna Schreiber. Kołodziejczak został zapytany o to, co się działo, gdy rozpętała się wojna na Ukrainie. Od razu zaczęło się od spięcia między prowadzącą a gościem. Schreiebr przypomniała Kołodziejczakowi wpisy na temat tego, jak wyglądała wówczas sytuacja na stacjach benzynowych.

Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Ostro!

Przypomnijmy, że gdy Rosja zaatakowała Ukrainę, to ceny na stacjach paliw zaczęły wzrastać, a Polacy rzucili się na stacje, by kupować benzynę. Schreiber zacytowała kilka wpisów: - Marianna ja ci przerwę, to nieprawda... Rozprzestrzeniasz fakenewsy. To są cytaty - po czym musiał wyjaśnić, o co mu chodziło. - Na stacji, na której nagrywaliśmy rozmowę, człowiek mówił, że powiedziano mu "Dziś paliwo będzie po 10 jutro po 15". To był cytat - wytłumaczył. Tak rozpoczęła się rozmowa, a dalej było jeszcze ciekawiej. Schreiber ostro przepytała Kołodziejczaka. Oglądajcie nowy odcinek "Mam tego dość" na You Tube Super Expressu w piątek o godz. 19:00! Nie przegapcie.

Marianna Schreiber przepytała Michała Kołodziejczaka! Nowa odsłona "Mam tego dość"
Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany