Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS, Tomasz Jastrzębowski/REPORTER Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber

Tego się nie spodziewał!

Marianna Schreiber skomentowała słowa męża. Smutne

2023-02-07 19:11

Marianna Schreiber cały czas promuje swoją partię Mam Dość 2023. Choć wiele osób zarzuca jej, że często zmienia poglądy i nie traktują jej politycznych planów poważnie, ta się nie poddaje. Jak się okazuje, nawet jej mąż, minister PiS Łukasz Schreiber, nie podziela zapału względem pomysłu małżonki… Postanowiła skomentować jego słowa.

Marianna Schreiber była bardzo zaskoczona, gdy w Radiu Zet zapytano jej męża o Mam Dość 2023. Internauci chcieli wiedzieć, jak ocenia działania żony na arenie politycznej i czy sądzi, ze ma szanse dostać się do parlamentu. - Idźmy poważnie z następnymi pytaniami – stwierdził z uśmiechem Łukasz Schreiber. Dopytywany o szanse żony stwierdził, ze nie chce się na ten temat wypowiadać. Marianna Schreiber dodała kilka InstaStories, w których odniosła się do słów męża. Początkowo była szczęśliwa, że słyszy męża, kiedy zawozi córkę do szkoły w radiu samochodowym. Późnej jednak jej słowa były bardziej gorzkie. – Tak, chodzi o to, że mąż delikatnie mówiąc… mnie wyśmiał w radiu. Ja, gdy wstawałam o 8:00 rano stories, nie miałam pojęcia o tym. Dopiero to zobaczyłam pół godziny temu, bo nadesłali to do mnie internauci – stwierdziła.

Marianna Schreiber komentuje wywiad męża

Tego samego dnia Marianna Schreiber postanowiła na InstaStories odpowiadać na pytania zadane przez internautów. Spytana, czy powiedziałaby to samo o swoim mężu, co on o niej, nie miała wątpliwości. – Nie. Druga sprawa, że na pierwszym miejscu powiedziałabym, że mąż i ja mamy swoje wybory, decyzje i poglądu, które nie muszą iść ze soną w parze, ale jako wolni ludzie szanujemy siebie wzajemnie. Po drugie, powiedziałabym, że jeżeli coś więcej chciałby wiedzieć o moim mężu, niechaj Go zaprosi do studia. No i nie śmiałabym się, sugerując, ze pytania o osobę, którą kocham, są tematem niepoważnym – odpisała Marianna Schreiber. Inna osoba z kolei napisała, ze jej współczuje. – Myślę sobie… Może zwyczajnie to ja jestem ta zła… Narażam Go na śmieszność… Czy coś… Nie wiem… - stwierdziła żona polityka, stwierdziła jednak, ze się na niego nie złości, bo nigdy nie jest zła za szczerość. To smutne, że Marianna Schreiber cały czas zmaga się z brakiem wsparcia ze strony męża, jeśli chodzi o działalność jej partii… Zapewne Łukasz Schreiber nawet się nie spodziewał, że jego wypowiedź może tak bardzo zasmucić jego ukochaną.

Sonda
Lubisz Mariannę Schreiber?
Express Biedrzyckiej - Krzysztof KWIATKOWSKI
Nasi Partnerzy polecają