wielka zmiana

Marianna Schreiber spojrzała na odmienioną Agatę Dudę. Skomentowała ją. Wystarczyły dwa zdania

2023-08-16 19:43

Agata Duda zaskoczyła wszystkich i w dniu Święta Wojska Polskiego zaprezentowała zupełnie nową fryzurę. Pierwsza dama zapuściła nieco włosy i ułożyła je w inny sposób. Nową fryzurę żony Andrzeja Dudy skomentowała także żona ministra PiS, Marianna Schreiber, która sama lubi eksperymentować z fryzurami i często nosi fantazyjne warkocze.

Agata Duda zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. W dniu Święta Wojska Polskiego już rano pojawiła się wraz z mężem na mszy w intencji ojczyzny, a potem na placu Józefa Piłsudskiego, gdzie trwały uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wszystkie oczy były zwrócone właśnie na pierwszą damę, która na ten uroczysty dzień wybrała biały kostium. Tym razem jednak nie sukienka, a fryzura zrobiła ogromne wrażenie. Agata Duda postawiła na nową fryzurę, po pierwsze zapuściła włosy, a po drugie, zamiast je zaczesać, jak nosiła je w ostatnich latach, zrobiła przedziałek na środku.

Wszyscy komentowali jej nową fryzurę, w internecie zrobił się szum. Zmianę w wizerunku Agaty Dudy zauważyła także Marianna Schreiber, która sama nieraz już zmieniała fryzurę, więc na najnowszych trendach fryzjerskich się zna. Schreiber oceniła nowy wizerunek prezydentowej dwoma zdaniami: - Nowa fryzura, ja jestem w szoku - pozytywnie. Tak z kobiecego punktu widzenia, w czysto - jedynie kobiecym - temacie: wow! - napisała w relacji na Instagramie Schreiber. 

Politycy od Kuchni - Łukasz Schreiber