Marianna Schreiber spotkała się z Lechem Wałęsą

i

Autor: Screen z FB Lecha Wałęsy Marianna Schreiber spotkała się z Lechem Wałęsą

Marianna Schreiber spotkała się z Lechem Wałęsą. Wiadomo, o czym rozmawiali!

2022-06-30 15:05

Marianna Schreiber, która tworzy właśnie partię "Mam dość 2023" postanowiła spotkać z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Schreiber specjalnie wybrała się do Gdańska, by porozmawiać o polityce. Zdjęciami ze spotkania z Wałęsą pochwaliła się w sieci.

Niezwykłe spotkanie Marianny Schreiber z byłym prezydentem Wałęsą

Marianna Schreiber nie zwalnia tempa i prężnie działa przy tworzeniu partii "Mam dość 2023". Jak wiemy Schrebier złożyła już w sądzie potrzebne dokumenty, by zarejestrować partię. Jej "Mam dość 2023" już pojawia się w sondażach. W ostatnim sondażu przeprowadzonym przez Instytut Badań Pollster jej ugrupowanie uzyskało wynik 1,43 proc., a wyprzedziło takich politycznych graczy jak: Porozumienie Jarosława Gowina, Nowoczesną  czy Partię Republikańską. Schreiber, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych zapowiedziała, że szykuje dla swoich sympatyków niespodziankę. Nie zdradziła, czego dotyczy, ale ujawniła jedynie, że wybiera się do Gdańska. Teraz już wszystko jest jasne, wiadomo, po co Marianna Schreiber pojechała do Gdańska. Miała tam ważne spotkanie z Lechem Wałęsą!

Marianna Schreiber przepytała Lecha Wałęsę

Marianna Schreiber wybrała się do Gdańska, by spotkać się z Lechem Wałęsa. Pojechała do Europejskiego Centrum Solidarności, w którym mieści się biuro Wałęsy. Liderka "Mam dość 2023" zapytała byłego prezydenta o jego poglądy na współczesną politykę, a także o to, jak postrzega on działania każdej z partii politycznych. Zadała mu też pytania dotyczące tego, dlaczego upadł rząd Jana Olszewskiego, jak  to było z tą „Solidarnością”, czy obywatele powinni mieć prawo odebrać posłowi mandat za niespełnione obietnice bądź przekroczenie uprawnień, ale też o jego spojrzenie na kobiety w polityce. Jak zrealcjonowała Wałęsa powiedział jej: - Legenda Solidarności mówi mi: „potrzebujemy właśnie prostego przekazu, prostych haseł - właśnie o to chodzi” - co trzeba przyznać, jest wielkim wsparciem dla stawiającej pierwsze kroki w świecie polityki Schreiber. 

Sonda
Zagłosowałbyś na partię "Mam dość" Marianny Schreiber?