Na gorącej plaży

Marta Kaczyńska zrzuciła ciuchy na plaży. Miała towarzystwo. Romantyczne chwile z mężem! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-06-26 7:20

Marta Kaczyńska, dbając o swoją prywatność, starannie strzeże swojego życia osobistego. Niemniej jednak, udało się ją przyłapać podczas odpoczynku na plaży w towarzystwie swojego męża i synka. Warto zwrócić uwagę na jej wyjątkowo elegancki strój!

Marta Kaczyńska nie może narzekać na brak zajęć, a wolne chwile poświęca najbliższym: synkowi Stasiowi i mężowi. Kiedy nadarzyła się okazja, trójka postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrać się razem na plażę w Sopocie. Najwięcej radości miał syn pary, który z uśmiechem na twarzy radośnie biegał po złocistym piasku. Marta Kaczyńska nie spuszczała z niego oka. A jej mąż? Nie mógł się oprzeć i raz po raz kradł żonie całusy! To były wyjątkowo miłe chwile.

Uwagę przykuwał strój Marty Kaczyńskiej, która wyglądała bardzo stylowo! Postawiła na klasyczne i uniwersalne połączenie kolorów. Trzeba przyznać, że prezentowała się niezwykle elegancko, zachowując jednocześnie swobodę. Prawniczka skorzystała też z pięknej pogody i zrzuciła sweterek, by się nieco poopalać. Patrzenie na tę szczęśliwą rodzinę Marty Kaczyńskiej wprawiało w dobry nastrój! Bez wątpienia świetnie spędzili czas razem.

Marta Kaczyńska urodziła się 22 czerwca w 1980 roku. Ma trójkę dzieci: Ewę, Martynę oraz Stanisława Lecha. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości ukończyła prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Zdała również aplikację i praktykuje jako adwokat. Swoją kancelarię ma w Gdyni.

Sonda
Czym najczęściej jeździsz na wakacje?
Politycy od kuchni, Beata Kempa
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany