Ola Kwaśniewska i Jakub Badach

i

Autor: screen@aleksandraleksandrowna "Jestem w bańce, od której wszystko się odbija". Ola Kwaśniewska radzi, jak odpowiadać na niezręczne pytania przy wigilii

Historia miłości

Mąż Oli Kwaśniewskiej kończy 47 lat! Mało kto wie, jak się poznali. Wszystko było zaplanowane?

2023-08-24 13:11

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach od lat tworzą zgrane małżeństwo. Para może pochwalić się nie tylko udanym związkiem, ale także nietypowym początkiem znajomości. Jak się okazuje, swój udział miał w tym znany muzyk Adam Sztaba, który pomógł w organizacji spotkania pary.

Ola Kwaśniewska nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, podobnie zresztą jak jej mąż Kuba Badach. Ona chwali się w sieci swoim pupilem i podróżami, on z kolei skupia się na promowaniu swojej muzyki. W dniu 47. urodzin artysty warto przypomnieć niecodzienny początek ich związku!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spotkali się po raz pierwszy w siedzibie Radia Zet, gdzie wówczas córka pary prezydenckiej pracowała. Artysta zaś pojawił się tam, by promować płytę. Na tym mogłoby się zakończyć, gdyby nie muzyk Adam Sztaba i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska. Parze bardzo zależało, by Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spotkali się ponownie i mogli ze sobą dłużej porozmawiać.

- Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie – mówił w jednej z rozmów z RMF FM Adam Sztaba.

Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Para wkrótce zakochała się w sobie, a w 2012 wzięła ślub. Są razem do dziś, a w mediach społecznościowych można zobaczyć, że wzajemnie się wspierają w swojej pracy i spędzają czas, zwiedzając malownicze zakątki Polski, ale też zagranicznych krajów.

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach
Express BIEDRZYCKIEJ - płk Maciej MATYSIAK
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany