Piotr Wawrzyk

i

Autor: East News Piotr Wawrzyk

Piotr Wawrzyk

Minister PiS SZALAŁ z kobietami w czasie dyskoteki. Wszystko się nagrało!

2022-12-13 9:19

Piotr Wawrzyk (55 l.), wiceminister spraw zagranicznych, ma konto na TikToku, gdzie umieszcza bardzo interesujące krótki filmiki. Hitem w sieci stał się jego do taniec na mikołajkowej dyskotece pod Kielcami. Zobacz jak w rytm muzyki pląsa ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych dał porwać się do tańca kilku paniom i małym dzieciom. Pląsał niczym na weselu w kółeczku do przeboju Cleo "Za krokiem krok". Wiadomo, że impreza mikołajkowa odbyła się w Zagańsku pod Kielcami. Było to spotkanie mikołajkowe dla osób niepełnosprawnych organizowany przez urząd marszałkowski województwa świętokrzyskiego. Oprócz Piotra Wawrzyka był także senator Krzysztof Słoń (58 l.).

“Konfederacja jest partią działającą teraz w interesie Kremla”. Wiceminister Wawrzyk się nie hamował

Filmik na TikToku już ma ponad 15 tysięcy wyświetleń. Internauci żywo komentowali popisy taneczne polityka. - Pan wszystko z kartki czyta dobrze ze z kartki nie tańczy xd - czytamy w jednym z wpisów.  - widać że bawił się Pan lepiej od dzieci - dodał kolejny użytkownik TikToka. Był też wpis sugerujący, że  Piotr Wawrzyk nie dochował katolickiej tradycji. - Adwent nie został zaliczony do czasów pokuty, dobrze jednak byłoby w tym czasie powstrzymać się od udziału w zabawach, zachowując tradycje - czytamy.