Joanna Racewicz

i

Autor: AKPA/Podlewski Joanna Racewicz

Co za widok!

Mokra Joanna Racewicz jak bogini! Bajeczne sceny

2023-07-16 16:25

Joanna Racewicz słynie nie tylko swoich dziennikarskich osiągnieć czy napisanych książek, ale także z niepowtarzalnej urody. Szczególe wrażenie robią ostatnie zdjęcia, jakimi podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Wygląda na nich jak prawdziwa bogini!

Joanna Racewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko dzieli się swoimi opiniami na ważne polityczne i społeczne tematy, ale także często pokazuje, co u niej słychać. Ostatnio zaś pochwaliła się zdjęciami z wypoczynku w Bagni San Filippo czyli gorących źródłach w Toskanii.

- Wyjątkowe Bagni San Filippo niedaleko Pienzy i Montepulciano. Małe miasteczko u stóp wygasłego wulkanu. Monte Amiata. Do miejscowej rzeki wpływa woda z gorących źródeł. Kaskada Fosso Bianco spływa po wapiennych skałach pełna minerałów Klejnot Toskanii. Ja i sukienka postanowiłyśmy zażyć kąpieli. Swoją drogą- czy to nie brzmi jak tytuł z jednego mojego „ulubionego portalu”? Żart. Proszę nie brać serio. Trochę odpłynęłam. Powietrze ma ponad 30 stopni, woda nawet 50 – napisała.

Poza garstką informacji o wyjątkowo malowniczym miejscu, Joanna Racewicz pokazała także zdjęcia, jakie udało się zrobić w trakcie relaksu. Widać na nich dziennikarkę opierającą o skały i siedzącą w wodzie w długiej, przewiewnej sukience w biało-niebieskie wzory. Mokry materiał i przepiękny krajobraz sprawiają, że Joanna Racewicz wygląda niczym bogini czy syrena, a fotografie mają wręcz baśniowy klimat. Na pewno będą piękną pamiątką!

Sonda
Idealny urlop to:
Express Biedrzyckiej - prof. Marcin MATCZAK