Odważna stylizacja

Monika Miller w cekinach zadała szyku na gali Polsatu. Co ona ma na nogach?!

2022-12-07 10:58

Wielka gala z okazji 30-lecia Polsatu, która odbyła się 6 grudnia w Teatrze Wielkim w Warszawie, zgromadziła tłum znanych osobistości, dziennikarzy, celebrytów, ale i polityków. W uroczystej gali wzięli udział m.in. wicepremierzy Jacek Sasin i Piotr Gliński, ale również były premier Leszek Miller, który pojawił się w towarzystwie swojej wnuczki Moniki Miller. Tworzyli zgrany, rodzinny duet i oboje chętnie pozowali do zdjęć na ściance. Monika Miller wyglądała zjawiskowo!

Politycy na gali 30-lecia Polsatu: wicepremierzy, lider PSL

Wieczór w Teatrze Wielkim w Warszawie 6 grudnia 2022 roku był wyjątkowy. Telewizja Polsat świętowała tam swoje 30-lecie. Z tej okazji w teatrze odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, na której obecne były gwiazdy stacji, dziennikarze, prezes Zygmunt Solorz, ale także politycy różnych opcji: zarówno z Prawa i Sprawiedliwości, jak i partii opozycyjnych. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. wicepremier i minister kultury Piotr Gliński, wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, Grzegorz Schetyna z Platformy Obywatelskiej, lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Total look Moniki Miller na gali Polsatu. Wnuczka Leksza Millera postawiła na czerń i cekiny

Na gali 30-lecia Polsatu pojawił się również były premier i europoseł Leszek Miller z wnuczką Moniką Miller. Oboje chętnie pozowali na ściance jeszcze przed rozpoczęciem uroczystej gali. Widać, że są ze sobą zżyci i doskonale się rozumieją. Uśmiechali się do obiektywów i cierpliwie pozowali do zdjęć. Uwagę zwracała kreacja wnuczki byłego premiera. Monika Miller postawiła na total look! Styliści podkreślają, że w total looku ważne jest, aby trzymać się jednego koloru, jednak poszczególne elementy stylizacji muszą być wykonane z różnych materiałów, mieć różne wzory i fakturę, aby uzyskać najlepszy efekt. Millerówna wybrała elegancką czerń i... cekiny! Widać, że zna się na modzie, bo nawet dodatki: buty, torebkę i biżuterię dobrała czarne. Mała czarna w wersji mini podkreśliła zgrabne nogi Moniki Miller. Jednocześnie Millerówna postanowiła tym razem nie eksponować dekoltu. Słusznie, skoro odsłoniła nogi. Co więcej, wnuczka Leszka Millera wprost błyszczała od stóp do głów! Migotały nie tylko cekiny na jej sukience mini, ale także długie i efektowne kolczyki oraz... buty! Monika Miller włożyła czarne szpilki zapinane na paski z ozdobnymi klamerkami przy kostce. Właśnie owe klamerki przy szpilkach i kolczyki były jedynymi elementami stylizacji Moniki Miller w kolorze innym niż czarny. 

Jak Wam się podoba Monika Miller w takim wydaniu?

Poniżej zobaczycie, jak prezentowali się Monika Miller i jej dziadek, były premier Leszek Miller, na gali z okazji 30-lecia Polsatu:

Sonda
Obserwujesz wnuczkę Millera w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają