Monika Miller

i

Autor: AKPA

Co na to słynny dziadek?

Monika Miller w urodziny pokazała piersi. Gigantyczny dekolt!

2022-08-11 16:04

Monika Miller (27 l.) pochwaliła się na instagramie zdjęciami ze swoich urodzin. Słynna internetowa gwiazda i bohaterka 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" spotkała się z masą wsparcia i życzeń. Nie brak było głosów odnoszących się do jej urody. A tą wnuczka byłego premiera Leszka Millera (76 l.) postanowiła się na wspomnianych fotografiach pochwalić.

Monika Miller wrzuciła na swoje instagramowe konto zdjęcia z urodzin. Na pierwszym z nich 27-letnia sława obleczona w czerń siedzi przed tortem urodzinowym ze świeczkami "2" i "7". Z kolei druga fotografia to rzut na jej sylwetkę z prawej strony.

Monika Miller wrzuciła zdjęcie z głębokim dekoltem. Fani komentują

- Dziękuje wszystkim za życzenia! Kolejny rok za mną! A już widzę, że od teraz czekają mnie kolejne przygody i niespodziankiczytamy w poście gwiazdy. Jej fani rzucili się w komentarzach do składania życzeń. Wśród wpisów znajdziemy masę dobrych słów i pochlebstw. Te drugie najczęściej odnoszą się do nieprzeciętnej urody Moniki Miller.

Niewątpliwie gwiazda jest jej świadoma. Krzykliwe kreacje i mocny makijaż to jej znak rozpoznawczy, czuć, że lubi odznaczać się wizualnie. Tym razem jednak zdecydowanie najmocniejszym elementem jej kreacji jest wyjątkowo głęboki dekolt, który ukazuje sporą część piersi.

"Monika...jaka piękna jestes", "Ślicznotka z ciebie", "Jestes piekna gwiazdeczko", czy "Sto lat Piękna Kobieto" to tylko kilka komentarzy odwołujących się do urody Miller. I z pewnością nie ostatnie.

Co teraz robi Monika Miller? #HOT

Poniżej galeria z gorącymi tureckimi wakacjami Moniki Miller

Nasi Partnerzy polecają