Karolina Opolska

i

Autor: Twitter Karolina Opolska

TWITTER

Były minister skrytykował tatuaże dziennikarki. Mówił o "oszpeceniu". Teraz przeprasza

2022-08-11 7:33

Były minister ds. przekształceń własnościowych Waldemar Kuczyński jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio ekonomista w niewybredny sposób skomentował wakacyjne zdjęcie dziennikarki Onetu Karoliny Opolskiej. Najwyraźniej Kuczyński zdał sobie jednak sprawę ze swojego braku taktu i postanowił przeprosić.

Karolina Opolska udostępniła na Twitterze zdjęcie z wakacji. Fotografia została zrobiona na basenie, a szeroko uśmiechnięta dziennikarka zapozowała w stroju kąpielowym. 

Pod wpisem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy krytykujących liczne tatuaże redaktor. Do grona oburzonych dołączył również były minister ds. przekształceń, dziennikarz i ekonomista Waldemar Kuczyński. 

"Jeszcze przez tydzień będzie Pani tak oszpecona, czy jeszcze tydzień w SPA? Widok okropny. Tak spaskudzić całkiem udane dzieło natury i rodziców" - napisał na Twitterze Kuczyński.

Kuczyński przeprasza dziennikarkę. Tłumaczy, że go “poniosło”

Niedługo po zamieszczeniu komentarza do byłego ministra dotarło, że jego uwaga dotycząca wyglądu dziennikarki była niestosowna i niepotrzebna.

“Bardzo serdecznie, szczerze i z poczuciem bezmyślnie wyrządzonej krzywdy przepraszam red. Karolinę Opolską za odniesienie się do jej tatuaży. Nie powinienem tego zrobić. Przepraszam” - napisał na Twitterze. 

W innych wpisach Kuczyński tłumaczył, że nie zmienił zdania nt. tatuaży, natomiast “nie powinien publicznie wypowiadać się w sprawie wyglądu”. “Nie lubię tatuaży i mnie poniosło” - tłumaczył się.

Były minister już wcześniej komentował wygląd kobiet na Twitterze 

Nie jest to jednak pierwszy raz kiedy Kuczyński komentuje cudzy wygląd na Twitterze. Wcześniej zareagował na zdjęcie Justyny Klimasary. 

“Piękna, ponętna i jak wyobrażę sobie, co czas z tą perłą zrobi, to skurcz chwyta moje stare, ale ciągle męskie serce” - napisał były minister.

ZOBACZ TAKŻE: Megaskandal! Minister nazwał najważniejszą kobietę w PiS POKOJÓWKĄ! Jest też okropna grafika [ZOBACZ]

NIŻEJ ZBACZYSZ W GALERII ZDJĘĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ DZIENNIKARKI

Waldemar Kuczyński

i

Autor: Twitter Waldemar Kuczyński
Sonda
Lubisz tatuaże?
Raport Złotorowicza: Ekspertka wyjaśnia czym jest mobbing. Ta definicja stawia sprawę jasno
Nasi Partnerzy polecają