Monika Miller

i

Autor: instagram

Co za widok!

Monika Miller wypina się przed aparatem! Ma się czym pochwalić

2022-08-29 13:27

Monika Miller słynnie ze swoich odważnych stylizacji i zmysłowych zdjęć. Wnuczka byłego premiera Leszka Millera nie przejmuje się krytyką – pozostaje wierna swoim upodobaniom. Tym razem zaskoczyła fanów, prężąc się przed obiektywem. Robi wrażenie!

Monika Miller od lat dba o swój wygląd. Starannie wybiera tatuaże, które pokrywają jej ciało, eksperymentuje z fryzurami i makijażami, a do tego wybiera nietuzinkowe ubrania. Trzeba przyznać, że niewiele osób miałoby odwagę na tak zdecydowany wygląd! Artystka jednak czuje się świetnie, wyróżniając się z tłumu. Co więcej, uwielbia chwalić się swoim wyglądem i smukła sylwetką! Podczas urlopu pozowała w barwnych strojach kąpielowych, a teraz z kolei pręży się przed aparatem w obcisłych legginsach i skąpym topie, dzięki czemu można podziwiać liczne tatuaże na jej rękach. Do tego upięła włosy w koczek oraz zrobiła staranny makijaż.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ, JAK MONIKA MILLER WYGLĄDA W BIKINI

Express Biedrzyckiej: Jan Maria Jackowski wskazał, co jest groźne dla obozu rządzącego. Chodzi o rolników

- Dobrze jest zacząć i zakończyć dzień małym stretchingiem – napisała na swoim profilu na Instagramie.

Sprawdź: Monika Miller przeżyła horror podczas przeszczepu włosów! "Słyszałam, jak wycinają mi skórę"

Jak się okazuje, Monika Miller wypięła się w ramach ćwiczeń. Chodzi o streching, czyli napinanie konkretnych partii mięśni w seriach 10-15 sekund, oddzielonych ich rozluźnianiem na 2-5 sekund. Choć to ćwiczenie nie odchudza, ma wiele innych zalet, na przykład poprawę krążenia w mięśniach czy redukcję odczuwanego w nich bólu. Ponadto streching ma pozytywny wpływ na ogólną postawę. Być może w ten sposób Monika Miller radzi sobie ze swoimi przypadłościami, przez które co jakiś czas ląduje u lekarzy? Na pewno ma powody do zadowolenia – nie każdy ma w sobie tyle samozaparcia, by ćwiczyć, a chwalenie się aktywnością fizyczną może zainspirować innych!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany