Monika Olejnik, 2011r.

i

Autor: Piotr Kowalczyk/SUPER EXPRESS Monika Olejnik, 2011r.

rocznica śmierci

Monika Olejnik uczciła rocznicę śmierci Kory. Te słowa chwytają za serce

2022-07-28 13:14

Monika Olejnik kojarzy się przede wszystkim z politykami, jednak prywatnie przyjaźni się także z wieloma polskimi gwiazdami. Jedną z nich była Kora, słynna wokalistka Maanamu. W rocznicę śmierci artystki gospodyni „Kropki nad i” postanowiła uczcić jej pamięć w wyjątkowy sposób. Słowa Moniki Olejnik naprawdę poruszają!

Monika Olejnik nie marnuje ani chwili. Lato spędza podróżując po Włochach i Francji, gdzie zwiedza muzea i galerie sztuki, ale też szaleje na plażach. To dla dziennikarki niewątpliwie radosny czas, a mimo to nie zapomniała o rocznicy śmierci swojej koleżanki, Kory. 28 lipca 2022 na jej profilach w mediach społecznościowych zamieściła wyjątkowy wpis, który pokazuje, że gwiazda TVN nadal ma w sercu wokalistkę Maanamu. Pokazała między innymi ich wspólne zdjęcie. - Kora kochana, Marek kochany. Kocham cię kochanie moje. Pamiętamy. Tęsknię – napisała na Instagramie. Dodała także tekst piosenki „Krakowski spleen”.

Czekam na wiatr co rozgoni

Ciemne skłębione zasłony

Stanę wtedy na raz

Ze słońcem twarzą w twarz

Czekam na wiatr co rozgoni

Ciemne skłębione zasłony

Stanę wtedy na raz

Ze słońcem twarzą w twarz

Sprawdź: Znajomi niepokoją się Moniką Olejnik. Chodzi o zdrowie

Jak Monika Olejnik zareagowała na śmierć Kory

Przypomnijmy, że Kora zmarła 28 lipca 2018 roku po długiej walce z nowotworem jajnika w wieku 67 lat. Przez długi czas wokalistka nie dawała się chorobie – pracowała i opowiadała o swoich doświadczeniach, by pomagać innym kobietom w podobnej sytuacji. Niestety, w końcu lekarze okazali się bezradni. Śmierć artystki została wówczas uczczona między innymi w specjalnym wydaniu „Kropki nad i”, gdzie wyjątkowo zamiast tematów politycznych wspominano dorobek muzyczny Kory oraz to, jaką osobą była.

- Otwieram oczy rano i pierwsza wiadomość. Nie chcę uwierzyć...KORA, żegnaj kochana. Byłaś i będziesz piękną postacią polskiej muzyki. Nigdy nie zapomnę naszych wspólnych chwil, rozmów, koncertów... Czekam na wiatr co rozgoni, Ciemne skłębione zasłony, Stanę wtedy na raz ze słońcem twarzą w twarz – napisała wówczas Monika Olejnik.

Sonda
Jak często słuchasz Maanam?
Tak wygląda grób Kory w drugą rocznicę jej śmierci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany