Monika Olejnik

i

Autor: Kurnikowski/AKPA Monika Olejnik

Cóż za widoki na wakacjach!

Monika Olejnik w kostiumie kąpielowym bez retuszu pręży się na plaży [ZDJĘCIA]

2022-07-26 7:47

Monika Olejnik (66 l.) niewątpliwie wciąż należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Znana jest nie tylko ze swojej żywiołowości w studiu TVN, gdzie magluje zaproszonych polityków, ale także z werwy, jaka jej nie opuszcza. Choć ostatnio 11 lipca gwiazda obchodziła swoje 66. urodziny, wciąż udowadnia, że wiek to tylko liczba.

Na początku lipca fanów Moniki Olejnik zaalarmowało nagłe zniknięcie jej kultowego programu "Kropka nad i" z ramówki TVN. Choć pojawiły się głosy, że to zły omen i dziennikarka mogła rozstać się ze stacją, sama Monika Olejnik ucięła spekulacje i wytłumaczyła, że to przez zakażenie koronawirusem.

Monika Olejnik na wakacjach. Dziennikarka bez retuszu pręży się na plaży

Po raz kolejny jednak Monika Olejnik udowodniła dobitnie, że młodość ducha jej nie opuszcza. Gwiazda szybko poradziła sobie z zakażeniem i już kilka tygodni później zaczęła chwalić się zdjęciami z wakacji.

Jak wynika ze zdjęć na jej profilu instagramowym, dziennikarka przebywa obecnie na Korsyce, gdzie spędza swoje wakacje. Monika Olejnik pochwaliła się kilkoma zdjęciami z wczasów, a fani jednak nie omieszkali zapytać, jak ta się czuje po przebytej chorobie. - OK. Dzięki. Codziennie trenuje, krok po kroku wracam do formy - skwitowała krótko gwiazda TVN.

Nie ma jednak lepszego dowodu na to, że u Moniki Olejnik wszystko zmierza ku lepszemu, niż zdjęcia, które wrzuciła na Instagrama. Na jednym z nich widzimy Monikę Olejnik w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Gwiazda pręży się w nim na tle lazurowej wody.

Kolejne zdjęcia z wakacji podpisuje hasztagiem #nofilter, co tylko dodaje zdjęciom smaku, ponieważ jak wiadomo - bez retuszu jest najbardziej naturalnie! I faktycznie młoda duchem dziennikarka zadaje szyku na swoich francuskich wakacjach. Zobaczcie tylko sami te zdjęcia poniżej!

Pod zdjęciami Moniki Olejnik znajdziecie galerię, w której zobaczysz, jak dziennikarka prezentuje się u boku młodszego partnera

Monika Olejnik na wakacjach

i

Autor: Terlecki fot. Instagram.com/monikaolejnik_official
Monika Olejnik na wakacjach 2

i

Autor: Terlecki fot. Instagram.com/monikaolejnik_official
Express Biedrzyckiej: dr Mirosław Oczkoś: 99 proc. ministrów i wiceministrów to klasyczni nieudacznicy
Nasi Partnerzy polecają