Monika Olejnik

i

Autor: Podlewski/AKPA Monika Olejnik wygrała proces z TVP

Co się dzieje?

Znajomi niepokoją się Moniką Olejnik. Chodzi o zdrowie

2022-07-27 11:37

Monika Olejnik nigdy nie daje po sobie poznać, że coś jej dolega. Przed kamerami zawsze jest w pełni profesjonalna i skupiona, a w mediach społecznościowych tryska radością. Jej znajomi są jednak zaniepokojeni. Chodzi o zdrowie prowadzącej „Kropkę nad i”.

Monika Olejnik nie zwalnia tempa ani na chwilę. Poza pracą nad „Kropką nad i” i przygotowywaniem rozmów z politykami, stara się być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi, a do tego regularnie ćwiczy. Nawet podczas wakacyjnego wypoczynku co chwila zmienia miejsce pobytu: niedawno była we Włoszech, gdzie zwiedzała miasta, muzea i galerię, a potem szalała na francuskich plażach, a serdeczny uśmiech nie schodził jej z ust. Mimo wszystko znajomi Moniki Olejnik się o nią martwią. Pod zdjęciami z malowniczej Korsyki Anna Kalczyńska, prezenterka „Dzień dobry TVN”, dała temu wyraz, pytając koleżankę o formę po Covid-19.

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ ZDJĘCIA OLEJNIK Z PARTNEREM:

Sprawdź: Monika Olejnik w kostiumie kąpielowym bez retuszu pręży się na plaży [ZDJĘCIA]

Warto przypomnieć, że na początku lipca gospodyni „Kropki nad i” nie pojawiła się w studiu TVN właśnie z powodu zakażenia koronawirusem. Choć objawy nie były zbyt dokuczliwe i przypominały raczej przeziębienie, Monika Olejnik postanowiła zrobić test. Na szczęście w czasie choroby dobrze się czuła, a jak widać w mediach społecznościowych, teraz już niemal całkowicie wydobrzała.

Sonda
Czy lubisz Monikę Olejnik?
Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO"
Nasi Partnerzy polecają