Namiętne igraszki Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego w centrum Warszawy. Gorące zdjęcia

Te zdjęcia mówią same za siebie! Wiosenna namiętność porwała serca i umysły Olgi Semeniuk–Patkowskiej (35 l.) i Piotra Patkowskiego (32 l.)!

Chociaż od pięknego ślubu wiceministra finansów Piotra Patkowskiego i wiceszefowej resortu rozwoju Olgi Semeniuk – Patkowskiej minęło prawie cztery miesiące, to płomień miłości nie gaśnie a wręcz płonie coraz mocniej! Parę szczęśliwych i zakochanych polityków zauważyliśmy w warszawskich Łazienkach. Nie zabrakło namiętności i gorących zdjęć! Zakochani nie szczędzili sobie namiętnych pocałunków, czułych objęć i miłosnych spojrzeń. Od razu można poznać, że nie widzą poza sobą świata. Para wybrała się do jednego z warszawskich parków, gdzie rozmawiali, śmiali się, robili sobie zdjęcia i wspólnie czytali na ławce.

Olga Semeniuk-Patkowska dostała też uroczy prezent, czyli czerwony balonik w kształcie serduszka, który cały czas unosił się nad zakochanymi. Kupili też obwarzanki, którymi wiceminister rozwoju i technologii karmiła swojego męża pod drzewem. Potem zamienili się rolami. - Po ciężkim dniu zrobiliśmy sobie romantyczny wypad na wiosenny spacer. Była chwila na lekturę, balonowy prezent i pyszne obwarzanki – powiedziała nam Olga Semeniuk – Patkowska. Małżeństwo cały czas się uśmiechało! Pogoda też wyjątkowo dopisała, sprawiając, że wiosenna randka była wyjątkowo piękna.

Sonda
Randki po ślubie...
Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany