Nerwy Andrzeja Dudy wystawione na próbę. Prezydent nie mógł wytrzymać w czasie meczu Polaków: Kontrowersyjna decyzja

i

Autor: Marek Borawski/KPRP

EMOCJE SIĘGNĘŁY ZENITU

Nerwy Andrzeja Dudy wystawione na próbę. Prezydent nie mógł wytrzymać w czasie meczu Polaków: "Kontrowersyjna decyzja"

2022-12-01 9:40

Mecz Polaków, który rozegrał się w środę (30.11) w czasie mundialu w Katarze wywołał ogromne emocje, także wśród polityków. Do tego stopnia, że prezydent Andrzej Duda musiał zareagować! W emocjonalnym wpisie Duda odniósł się do podyktowania karnego. Wprost napisał, co o ty sądzi.

Andrzej Duda zdenerwowany w czasie meczu: Kontrowersyjna decyzja sędziów

Prezydent Andrzej Duda śledził wczorajszy mecz Polaków. Para prezydencka kibicowała biało-czerwonym wspólnie m.in. z zawodnikami klubu sportowego Delta Warszawa i kadetami z I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie. Emocji było wiele, a szczególnie po tym, gdy sędzia zdecydował o rzucie karnym dla Argentyny. Decyzja wśród kibiców wzbudziła ogromne kontrowersje. Swoje oburzenie wyraził też prezydent Andrzej Duda. Polityk w emocjach od razu umieścił wpis na Twitterze: - Delikatnie mówiąc, kontrowersyjna decyzja sędziów o podyktowaniu rzutu karnego przeciw Polsce - skomentował. Po czym dodał: - Odpowiedzią na to jest SPOKOJNA i GENIALNA obrona Wojciecha Szczęsnego! BRAWO!!!! 

Pustki w Sejmie w czasie meczu Polaków

Mecz Polaków z Argentyńczykami oglądali też inni politycy. "Super Express" sprawdził, jak sytuacja wyglądała w Sejmie. W czasie rozgrywek piłkarskich sala plenarna dosłownie świeciła pustkami! Na palcach jednej ręki można było zliczyć obecnych na sali posłów. Jednak ci, którzy obowiązki służbowe cenią ponad wszystko pojawili się na posiedzeniu. Wśród nich znalazła się świeżo upieczona żona, czyli Olga Semeniuk-Patkowska. - Większość z nas przed telewizorami ogląda mecz. 😉 A ja w Sejm miałam przyjemność przedstawić Sprawozdanie Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju o rządowym projekcie o Funduszu Transformacji Śląska - napisała polityczka. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE, KTO BYŁ NA SALI PLENARNEJ I PODGLĄDAŁ MECZ:

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Radość w Strefie kibica na Stadionie Śląskim w meczu Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany